دوشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه / سئو / طریقه ی از بین بردن پشنهادات نامناسب از گوگل
طریقه ی از بین بردن پشنهادات نامناسب از گوگل

طریقه ی از بین بردن پشنهادات نامناسب از گوگل

گاهی اوقات ممکن است در زمان جستجوی که در گوگل انجام می دهید واژه های نامناسبی را به شما پیشنهاد بدهد برای همین منظور باید با برطرف این واژه ها آشنا شوید. گوگل در حال امتحان راه بهتری ، درخصوص جست و جو ارزشمند است که پیشنهادات احتمالا اهانت آمیز را به طور خودکار در مستقبل حذف خواهد کرد.این تست در حال بسیجیده به پایه علاوه کمی از کاربران عرضه شده است ، اما خودرو جستوجوی گوگل میگوید که در آینده از این سرو به آدرس یاد ای فقره سبب گزارش و جمع آوری پیشنهادات خوارداشت آمیز دگرگونی خواهد شد.در عكس زیر ، كپیه ای از وسایل گزارش را میبینید که همان متن خاکستری رنگ ( در زیر آخرین توصیه ) Report offensive query به معنی آگهی پیشنهادات بی حرمتی آمیز است. در ادامه در سئو در مورد طریقه ی از بین بردن پشنهادات نامناسب از گوگل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

طریقه ی از بین بردن پشنهادات نامناسب از گوگل

 

 

پیشنهاد های تکمیلی در جست و جو های قبلی کاربران در نجس عالم ، ایفا به استعمال رایج شدن انداختن شده است. این بدان معناست که رخت مراد ها ممکن است گاهی دوران غیر منتظره یا خوارداشت آمیز باشد. ما به طور جدی بر روی اثر جواب هایمان که به سطح کیفیت بلندی تر و اندرون های معظم در وب کمک خواهد کرد ، تاکید داریم. افزون بر این در حال آزمایش دستگاه جدیدی هستیم تا با کمک دد دیو ، طرح آهنگ های وهن آمیز را حذف کنیم و این عمل ، در پیشامد لم بازخورد های استوار کاربران در جهت ایجاد فضایی پناه است. تکمیل خودکار حذف پیشنهادات ، نمیتواند به طور کامل سودبخش باشد ، اما در اهتمام هستیم تا آن را افاقه دهیم.

کاربران گوگل پیش از این هم قادر به دادن چنین اطلاعیه هایی بوده اند ، اما ارمل از مرآت آیین فرمی که به این توصیه در صفحهات طرفداری گوگل خاک میخورد. حالا با طلبیدن کردن مردم در خلق پیشنهادات خودکار محكم ، قطعا بیننده همکاری و گزارش های بسیار بسیار کاربران خواهیم بود.

طریقه ی از بین بردن پشنهادات نامناسب از گوگل

همانطور که پیش تر بیان شد ، روش پیشنهادات تکمیلی خودکار گوگل ، بر بنیان عباراتی پایه گذاری شده که کاربران در پایه فوقانی و زیرین ، آن ها را جست و جو کرده اند. این طبیعت بار ها و بار ها بحث داغ رسانه ها بوده است. در سال میلادی عتیق و در رسم مناظرات انتخاباتی آمریکا ، پیشنهادات خودکار گوگل صافی شده که این امر به هیلاری کلینتون در جهت آبسته اتراق اتهاماتی که به او نبیه شد کمک کرد. قبل از آن نیز پس از شکایت های متجاوز انسان ، گزاره بیان ” به چه نحو میتوانم به نیكبختی اسلامی ساحل و شام ( گروهک تروریستی داعش) الحاق شوم؟” از فهرست اعلام های خودکار حذف شد. تا کنون ، بار ها کار گوگل فقره سبب این دست وقایع مسایل ، به عدالتخانه کشیده شده است.

 

مطلب پیشنهادی

قیمت گذاری بر روی سئو

قیمت گذاری بر روی سئو

از جمله مباحثی که با آن مواجه هستیم قیمت سئو می باشد که برای اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *