دوشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه / مقالات برتر / خصوصیات درب ضد سرقت
درب ضد سرقت

خصوصیات درب ضد سرقت

همانطور که می دانید درب های ضد سرقت برای جلوگیری از ورود سارقان و دزدی از خانه ها ساخته می شوند. این درب ها برای جلوگیری از دستکاری و خراب کردن درب و اهرم کردن برای شکستن درب ساخته می شوند و بسیار مطمئن و قابل اطمینان هستند ولی باید در مورد این درب ضد سرقت باید به این نکته اشاره کنیم که استفاده از درب های ضد سرقت به منزله این نیست که شما از سرقت به طور کامل جلوگری کرده اید. در این نوشته درباره خصوصیات درب های ضد سرقت با شما صحبت کرده ایم.

تفاوت درب ضد سرقت با درب معمولی

با این حال در مورد درب های معمولی با درب ضد سرقت باید گفت که با مشاهده ی درب های ضد سرقت با درب های معمولی با تفاوت ها و تمایزهای بسیار زیادی مواجه خواهید شد و مطلبی که بسیار واضح است این است که درب ضد سرقت از متریال بسیار حجیم تری برای ساخت این درب ها استفاده شده است.

تفاوت دیگری که درب ضد سرقت با درب معمولی وجود دارد این است که در درب های ضد سرقت از فشار برش یا اهرم کردن برای وارد شدن به محل تا سطح بسیار بالایی جلوگیری شده است و به همین دلیل است که درب های ضد سرقت از سطح ایمنی بسیار زیادی برخودارد می باشند و امنیت بسیار بالاتری نسبت به درب های معمولی دارند.

درب ترک

در ساخت درب ضد سرقت از نرده های حفاظتی استفاده شده است که به صورت اکاردئونی برای این درب ها در نظر گرفته شده است که در مورد ساخت درب ضد سرقت ترک به این مطلب اشاره کردن کاملا ضروری است که استفاده از استاندارد های بی المللی برای ساخت این درب کاملا باید مورد بررسی و اجرایی صورت گیرد.

در سات درب های ضد سرق باید تمامی تمهیدات صورت بگیرد که درب ضد سرقت ما با ابزار و یراق الات معمولی ساخته نشده باید و با استاندارد های روز دنیا برابری داشته باشد به همین خاطر باید در مورد استاندارد های ساخت درب ضد سرقت آشنایی کاملا را داشته باشید به مین خاطر در مورد خرید این محصول باید با نکات کابردی زیادی آشنا باشید تا در زمان خرید دربی را خریداری کنید که از نظر استاندارد در حد مطلوب باشد.

متاسفانه مرجع مناسبی وجود ندارد که شما برای خرید خود از آن منبع استفاده نمایید و فروشنده ها درب های معمولی را به عنوان درب ضد سرقت به مشتریان خود ارائه می دهند که هیچکدام از استاندارد های درب ضد سرق در این درب ها وجود ندارد و دارای ایمنی بسیار پایین و در حد درب های معمولی می باشند.

خرید درب ضد سرقت

با نصب درب های ضد سرقت خیال شما تا حد بسیار زیادی از ورود و خروج خود از خانه آسوده خواهد شد بیشتر افراد برای اینکه امنیت محل کار یا خانه ی خود را بالا ببرند از هزینه ی کمی برای این کار استفاده می کنند و یکی از راه هایی که می توانید با هزینه ی کمی امنیت خانه و محل کار خود را بالا ببرید استفاده از درب های ضد سرقت می باشد.

اکباتان درب

انتخاب شما ازنوع درب ضد سرق یکی از مهم ترین مواردی می باشد که باید در زمان خرید درب ضد سرقت در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید. برای مثال در ساخت درب های ویلاها  و کارخانه ها و مراکز اداری از درب های ضد سرقتی استفاده می شود که نسبت به درب های ضد سرقت خانگی مقاومت بیشتری دارند.

همچینین برای ساخت درب ضد سرقت در محیط مختلف از تدابیر و متریال خاصی استفاده می شود و با توجه به محلی که قرار است درب ضد سرقت نصب شود عایق هایی مانند عایق صوتی و رطوبت و حرارت و همیچنین اسید نیز در نظر گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *