دوشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه / مقالات آموزشی / جامع نبودن مقررات گوگل
جامع نبودن مقررات گوگل

جامع نبودن مقررات گوگل

یکی از قوانینی که گوگل برای نظارت بر رفتار سایت ها در نظر گرفته است کپی رایت می باشد که به طور قطعی کامل و اجرا نمی شود که یکی از مشکلات گوگل می باشد. در میان آگاه كردن بحث برانگیز DMCA ( زیور آیین کپی پرچم هزاره دیجیتال)، ۴٫۲ درصد از استدعا های حذف،سایت هایی را هدف استواری داده اند که محتوای نقض کننده کپی بیرق در خود ندارند. یکی از ازسرگیری های انتشار شده توسط مجمع آمریکایی دانشگاه کلمبیا و برکلی توقع می کند نزدیک به یک سوم بیش از دو میلیون التماس حذف URL که گوگل آن ها را به طور روزانه دریافت می کند، ممکن است معتبر نباشد.در ادامه در مقالات آموزشی در مورد جامع نبودن مقررات گوگل بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جامع نبودن مقررات گوگل

با استعمال از داده هایی که گوگل در جوانمردی بها داده لومن ( یک برنامه تحقیقاتی مستقل که درخصوص تجزیه و جداسازی التماس های DMCA و دیگر شکایت های مرتبط با ناف دل مركز خلق شد) استقرار داده است، محققان بیش از ۱۰۸ هزارهزار خواهش حذف را واگویی ازسرگیری کردند و دریافتند که تقریبا ۲۸٫۴ درصد از این التماس ها نامعتبر است و خصیصه مختصه هایی دارند که موجب ابداع سوالات افزون در بعد طبیعت اعتبار آنها در ذهن می شود. پیامدها مطالعه ها نشان داد که ۴٫۲ درصد از تقاضا های حذف پذیر که به دست گوگل می رسد، وب سایت هایی را هدف استواری داده اند که محتوای نقض کپی علم در خود ندارند .

نگرانی دومین در چگونگی درخواست های حذف سوال برانگیز حایز تبلیغ استحضار های DMCA با فرمت نامناسب است که با تصویب نامه های واقعی اساسی قانون کپی درفش هماهنگی ندارد. بر همین ماخذ نویسندگان این پژوهش توقع می کنند که حجم بالایی از درخواست های بحث برانگیز وجود دارد و این تقاضا ها اخلاف خودکار شدن آگهی های DMCA است. نتایج این مطالعات در واشنگتون پست و تورنت فریک انتشار شده است. جو کاراگانیس نویسنده همکار این نوشته گفتار پژوهشی مومن است زمانی که این تبلیغ استحضار ها به روبات ها كنسول می شود نمی توانمندی به طور باریك اندیش وسط جوف رحم را تدقیق کرد.

جامع نبودن مقررات گوگل

او می گوید: اصلی ترین نصیب تقدیر وارسی ما بر روی محتوای هدف ثبات داده شده و قضاوت های صورت رنجیده در آن بود. سایت تورنت فریک نیز خاطر علامت می کند که گوگل بر روی بیش از ۹۷٫۵ درصد از تبلیغ استحضار های DMCA کار می کند و این بدان معنی است که اکثریت به زودی به اتفاق این درخواست های بحث برانگیز به کار بنده می شود و مقررات ضروری بر روی آنها انجام می گردد.

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *