شنبه , مهر ۲۷ ۱۳۹۸
خانه / مقالات آموزشی / قوانین تعبیه شده برای توسعه دهندگان اپلیکیشن
قوانین تعبیه شده برای توسعه دهندگان اپلیکیشن
قوانین تعبیه شده برای توسعه دهندگان اپلیکیشن

قوانین تعبیه شده برای توسعه دهندگان اپلیکیشن

هر چه که می گذرد گوگل قوانین جدیدی برای متخلفان توسعه دهندگان در نظر می گیرد و با این عمل قصد دارد که از شکل گرفتن آمارهای غلط جلوگیری نماید. مقالات زیادی در مورد گوگل وجود دارد که یکی از مواردی که به تازگی گوگل در مورد آن حساس شده است در مورد توسعه دهندگان اپلیکیشن می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد. در ادامه در مورد قوانین تعبیه شده برای توسعه دهندگان اپلیکیشن بیشتر خواهیم گفت.

دانلود شدن یک اپلیکیشن و اخذ برتری خوب از سوی کاربران، آرزوی همه گسترش دهندگان است اما حتی با هستی کیفیت بالای محصول، بازار اپلیکیشن‌ها به حدی فراوان شده است که رونق دهندگان و بازاریابان با استعمال از شیوه‌های تشویقی خاصی، سعی در مجهز کردن باعث الزامی در میان کاربران برای دانلود کردن اپلیکیشن یا تفریح و اخذ امتیازها خوب هستند.
آنچه گوگل را هدایت کرده وارد عمل شود، كوشش به خاطر دستکاری الگوریتم‎ها و مکانیسم‌های یافتن اپلیکیشن مداخله توسعه دهندگان بابت افزایش مشاهده شدن محصولشان در گوگل پلی استور بوده است.گوگل در رفتار تازه خود به این گسترش دهندگان هشدار داده است که در حال رصد شما هستیم و با این زمینه برخورد خواهیم کرد.

قوانین گوگل
همین امر سبب شده است چندی از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن بابت خرید محصولشان عمل به ثبت بررسی‌ها و نظرات معاوضه کنند. این کار به حدی عادی شده که در پایان گوگل نیز رابطه به آن واکنش نشان داده است.به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک‌ بیننده حذف بررسی‌ها و مزایا معاوضه از گوگل پلی استور خواهیم بود. این کمپانی امروز بیان کرده است قصد دارد با انجام تغییراتی، بتواند چنین بررسی‌هایی را بیابد.

منع های جدید گوگل
چند هفته پیش گوگل بروز کرد قصد دارد با اپلیکیشن‌هایی که با حیلت معیار آمار نصب پروگرام را افزایش داده‌اند، برخورد کند. امروز هم گوگل گفته است قصد دارد بررسی‌های تقلیدی یا بررسی‌های افرادی را که ازحیث ثبت آن‌ها پول دریافت کرده‌اند، از پلی استور حذف کند. مسلماً این کمپانی بیان نکرده است چگونه می‌خواهد این بررسی‌ها را شناسایی و حذف کند.

قوانین گوگل
در صورتی که هدف فقط کسب درآمد بیشتر است، بازار به خاطر کسب بهره بیشتر دست به هر کاری می زند، نمونه علنی و قابل تامل این اقدامات حمایت از تفریح ها و نرم افزارهای خارجی است، بازارگه با سربلندی با شرکت های بیرونی مانند سوپرسل و گیم لافت عهدنامه همکاری امضا می کند تا میلیون ها دلار ارز بی تعبیر مردم به جیب استودیوهای خارجی برود. همین طور که همه می دانیم با منع هایی که حیات دارد برنامه نویس های داخلی امکان همکاری با مارکت های خارجی را ندارند، پس تنها خواست آنها همکاری با مارکت های داخلی است، ولی گویا همکاری با خارجی ها کلاس دارد، عاقبت آن ها به تعبیر انگلیسی گفتار می کنند.

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *