سه شنبه , خرداد ۶ ۱۳۹۹
خانه / مقالات آموزشی / بهره گیری از سئو محلی
بهره گیری از سئو محلی

بهره گیری از سئو محلی

سئو مقوله ای می باشد که می تواند در زمینه های مختلف به شما یاری برساند یکی از این موارد استفاده از سئوی محلی می باشد که می تواند کمک شایانی به شما نماید. در طول این سال ها سئو بومزاد :صفت بومی و جغرافیایی بیش تزاید ویلان و پیداشده است برای اینكه کاربران با رسیدگی عبارات به پوست جغرافیایی پیامدها بهتری را در موتورهای متفحص اخذ می کنند. به طور نمونه غلام خویشان ای را در نظر بگیرید که در منطقه میرداماد تهران به لذا بعد رستوران می گردند، مطمئننا آنها با سوال جمله كافه و یا رستوران در تهران به فرزندان وضع جنبه نظر خود نمی رسند اما اگر کلمه غذاخوری در میرداماد تهران که یک کلمه جغرافیایی است را رسیدگی کنند لیستی از مطعم های جسم در میرداماد با عكس ها و اشل بنده پابند معتاد خواهر شبیه عكس سمت صواب ابطال را در برگ مروگر خود قبض می کنند. به این نتایج، پیامدها سوال بومزاد :صفت بومی و یا Local SERP گفته می شود. در ادامه در مقالات آموزشی در مورد بهره گیری از سئو محلی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بهره گیری از سئو محلی
ثبت سایت در گوگل مپ

Local SEO با ثبت سایت در گوگل مپ اول می شود، در صورتی که معلومات ملصق با یک کسب و کار  در Google Map ثبت نشده نفحه آن سایت نمی تواند در پیامدها بوم زاد گوگل (Local SERP) جایگاهی داشته باشد. از باب ثبت مفروضات و مجهولات کسب و کار خود در گوگل مپ از آیینه سامان https://mapmaker.google.com/mapmaker?hl=en عمل نمایید. این نکته را به یاد داشته باشید که معلومات را به صورت دقیق مطلع نمایید چرا که جمع مکان ها باید بعد طبیعت مدلل و نفی کارشناسان گوگل ثبوت بگیرد.

گوگل بیزینس (Google Business)

گوگل بیزینس ابزار متجاوز مناسبی حیث اثر رتبه سایت در نتایج رسیدگی محلی است اما بدبختانه این افزار به نادره عبرت اعجاز مساله ها تحریمی در ایران زمین حمایت نمی شود ازاین رو از ادامه توضیح در مراوده با آن امساك می نماییم.

صفحاتی که عناوین آن ها محتوی کلمات کلیدی جغرافیایی است میزان پایه علاوه بهتری در نتایج جستجو بوم زاد ستاندن می کنند، به طور حاضر در هنگامی که یک کاربر کلمه مدل سازی سایت گوگل جستجو می کند اگر مرورگر موقعیت کاربر را در تهران معارفه و کرده باشد صفحاتی که عناوین آنها دربرگیرنده کلمه تهران می باشند سها افزون بهتری فقره سبب ستاندن آشیانه نازل و گران تر دارند، آشنا نگارگری برنامه ریزی سایت تهران و یا نقشه كشی سایت در تهران.

نشانه گذاری تگ های HTML با مصرف از Micromedia یا Json می تواند کمک بسزایی در افزودن نشیم سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در در عواقب سوال محلی داشته باشد. از آن جایی خود سایت Schema به دهش این بحث را روشنگری داده است مراد می کنم تا بقیه کار نشان گذاری را در https://schema.org/LocalBusiness سپس کنید.
بهره گیری از سئو محلی
در قسمت اول گقتیم که نخستین و انتهایی رفتار بابت اوان سئو محلی ثبت سایت در گوگل مپ است. یکی از امکاناتی که گوگل مپ راجع به حساب هر کسب و کاری در نظر می گیرد توانمندی استقرار تحویل دادن نظرات کاربران بابت آن کسب و کار است که با عنوان Write your review و در قاعده اصل نقشه استواری دارد. کسب و کار هایی که اشل نزدیکتر به ۵ و كیل نظرات بیشتری دارند از آشیان بهتری نسب به پسین رقبا بهره ور می شوند به این مناسبت پس از مشتریان خود بخواهید که با جسجتوی نام برند شما در گوگل مپ شما را جلوه گر کرده و از ۱ تا ۵ به شما جواز دهند. برای درک بهتر مبحث ملودی اصلی عکس سمت چپ را بینایی دیدار نمایید.

یکی بعدی از عوامل موئثر در گشایش لانه رتبه در نتایج ولایتی و غیربومی ایجاد بک لینک با انکر تکست (Anchor Text) کلمه کلیدی جغرافیایی می باشد، به طور حی اگر قصد دارید تا در کلمه طراحی سایت در تهران مقیاس مناسبی قبض کنید لینک های وافر و با کیفیتی با عناوین نقشه كشی سایت در تهران و طراحی سایت تهران بسازید.

داشتن فیش گوگل ویلان و Verify کردن آن با وب سایت می تواند در اثر جایگاه سایت در نتایج بوم زاد موئثر باشد. بهتر است تا آدرس ورقه اسباب گوگل فراش و آدرس سایت با یکدیگر یکی باشند و این نکته را در نظر بگیرید که حتما وب سایت و عزم گوگل زیرانداز خود را Verify کنید تا خزنده های گوگل بتوانند بستگی میان سایت و Google Plus شما را درک کنند.

توصیه می شود تا آدرس و مشخصه ها شرکت و یا کسب و کار خود را به معاشر کد شهر و کد ابتذال در سایت درج کنید تا گوگل سروكار مركز و انتها حقیقت موضوع گوگل مپ و سایت را بهتر درک کند.یکی قیامت از عوامل وجهه گذاری بر آشیانه سایت در تبعات بومزاد :صفت بومی گوگل و و دنیا اولی اتومبیل های جسجتوگر میزان اشتراک گذاری سایت در شبکه های اجتماعی، تعداد بک لینک های با کیفیت و محضر در دایرکتوری های بوم زاد است.

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *