شنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / مقالات آموزشی / آشنایی با نکات مهم در ایمیل مارکتینگ
آشنایی با نکات مهم در ایمیل مارکتینگ
آشنایی با نکات مهم در ایمیل مارکتینگ

آشنایی با نکات مهم در ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از شاخه های بازاریابی می باشد که با استفاده از ان می توانید از طریق ایمیل با مخاطبان خود در ارتباط باشید. از کار کردن لینکها روی تلفن همراه مصون شویدحتماً دقت کنید هر لینکی که درایمیل مارکتینگ مصرف میکنید روی كپی ی موبایل وب سایت  کار میکند.ضمن اینکه خود ایمیل هم باید به درستی در موبایل نشان دادن داده شود اما بی نهایت ها امین کار کردن لینک در ایمیل را فراموش میکنند.از آنجایی که جان نثار سواد های تلفن همراه ، ساده شده ی مسوده ی اصلی هستند و بعضی از بطن را کم دارند این میتواند مشکل اهمیت به حساب بیاید.هدف ارسال این ایمیلها ، جهت دهی كسان به سایت است.اگر لینکی که روی آن کلیک میکنند داغان است ، وقت خودتاو و مشترک را تلف کرده اید در ادامه در مطلب مقالات آموزشی در مورد آشنایی با نکات مهم در ایمیل مارکتینگ صحبت خواهیم کرد

آشنایی با نکات مهم در ایمیل مارکتینگ

این کار میتواند تا حد اضافی پیمانه مشترکین ایمیل شما را نقصان دهد.یک کتاب الکترونیکی کوتاه، دورهی ایمیلی ۵ صوم امساك ، یا ۱۰ نکته ی مهم از باب ارتكاب دادان . . . ، همگی میتوانند در این موضع و آنجا استعمال شوند.همه آشنا دارند تا چیزی را بی مزد به دست بیاورند و ثبت درخصوص حیث یک خبرنامه در عوض دریافت چیزی ارزشمند عالانه به نظر میرسد.

ایمیل مارکتینگی که بر بنیاد اجازت ی کاربر اعمال شود عودت اطمینان ای مرجح از ایمیل مارکتینگ كرهاً ، پست مسقیم و تبلیغات قدیمی دارد و انقلابی در نظام ی اعمال تجارت ما به پا کرده است.آمار،نتایج ، و پژوهش ها عطا هم پشتیبان این نوع تبلیغات است.تمام آنها علامت میدهند که که ایمیل مارکتینگ ابزاری حیث جذب ، نگه داری و رشد آس ی قدرتمندی از مشتریان وفادار است.

آشنایی با نکات مهم در ایمیل مارکتینگ

استفاده کردن از کلید واژه های محتواتون در متن ایمیل به اینباکس شدن ایمیلتون بغایت می تواند کمک کند.فرض کنید شما ایمیل هایی بابت به کسب در آمد اینترنتی به خاطر کاربراتون هر هفته ارسال می کنید. اگر شما در متن ایمیلتون از کلمات کلیدی متصل با کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید و کاربران شما این ایمیل ها را جمیل باز کنند و ببینند،گوگل تفوق میدهد که این ایمیل ها به درد کاربراتون می خورد و از این ایمیل ها ارضا هستند و علاوه براین ایمیل های شما اگر تبلیغاتی هم سنقر به اینباکس خواهد رفت.

قبل از اینکه ایمیلی ایفاد کنید، باید از تک تک گیرندگان اذن داشته باشید. اجازت به این معناست که افراد از شما استدعا بازاریابی ایمیلی کرده باشند! قبل از اینکه لحظه و پول خود را در پروگرام بازاریابی ایمیلی اطمینان گذاری کنید، از مشتریان مجوز دریافت کنید. این کار شاق تر از چیزی است که فکر می کنید و منجر به شکایات اسپمی کمتر، امکان جابه جایی سپردن بهتر، کاهش نقش شرعی و مهم تر از همه نتایج بهتری در باز شدن و کلیک لینک درون ایمیل ها می شود.

آشنایی با نکات مهم در ایمیل مارکتینگ

 

سعی کنید فرآیند ثبت‌نام و مشترک شدن کاربران را تا می‌توانید غامض و سریع به كاربستن دهید چون معمولاً کاربران حتی از غیر حرفه‌ای‌ها گرفته تا حرفه‌ای‌ها، علاقه‌ای از باب صرف وقت به کنجکاوی در مراوده بافرم های مشترک شدن خبرنامه‌ها و موارد متشابه ندارند. اگر برایتان سؤال پیش می‌آید که به چه نحو یک فرآیند ثبت نامور Subscription را آسان‌تر کنیم باید بی نهایت متعسر مواخذه و پاسخ بدهیم که تا می‌توانید قدر فیلدهای جعبه ثبت‌نام را تا حد امکان کاهش داده  فقط فیلدهای ناچاری را نگاه‌دارید.
این نکته را فراموش نکنید که ولی لاكن سیاق شاق یک ثبت‌نام و مشترک شدن انگیزه شود کسی که قصد ثبت‌نام داشته را انصراف یافته کند و ولی لاكن سیاق دشوار این ثبت‌نام و مشترک شدن محرك شود کسی که حتی هیچ میلی به عضو شدن در این اسلوب نداشته را تشویق به عضویت نماید.ش

 

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *