شنبه , مرداد ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / سئو / آشنایی با الگوریتم پالیخ
آشنایی با الگوریتم  پالیخ

آشنایی با الگوریتم پالیخ

گوگل برای اینکه بتواند نظارت بیشتری بر روی سایت های خود داشته باشد الگوریتم هایی را برای فضای خود در نظر می گیرد تا کنترل بیشتری بر فعالیت ها داشته باشد. یاندکس در وبلاگ های روسی خود راه حل امروزین آلامد یاندکس به نام پالیخ با هدف گشایش وضعیت سوال به مقصودها آزگار مدال داده شده است ( long-tail queries).الگوریتم نوگرا آن به نام پالیخ (Palekh) که نام یکی شهرستان های روسیه بود ، در آفاق شهره شد. فایر فاکس دارای محبوبیت تخصیص و یاندکس بزرگترین ماشین سوال روسی هستند که مصرف می­شوند. نتایج نشانه از بررسی ها دید می­شود که این روزها پاندکس حدود ۱۰۰ هزارهزار تبعات را بصورت تمام و بصورت آشكوب مقید دستخوش شده نمودن می­دهد.  در ادامه در مطلب سئو در مورد آشنایی با الگوریتم پالیخ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با الگوریتم پالیخ
الگوریتم پالیخ اجازت می­دهد که تا یاندکس به درک معنای پشت هر پرس و جو و نه فقط به خاطر کلمات قبیل بپردازد. او ما را به یادگوگل می اندازد که انها بیان اند که ما نمی دانیم چه فناوری پشت گوگل است . اگر چه این فن آوری گشت وگذار کاملا قبیل است.

الگوریتم پالیخ پاندکس با مصرف از یک شبکه تندخو اغاز شده است که یکی از ۱۵۰۰ عوامل میزان پایه زندانی دارد.یک سخنگوی یاندکس به ما گفت موفق به تعلیمات شبکه های تندخو ما را به دید پیوستگی بین یک پرس و جو و یک سند حتی اگر آن حاوی کلمات متداول زایل آفریده است. آنها این کار را با دگرگونی کلمات از میلیارد ها پرسش جستجو به اعداد اجرا دادند و آنها را در فضای ۳۰۰ آتیه ثبات دادند. در حال روبراه هر سند خطحامل خود را در آن فضا، به ما می گوید. اگر پیمانه یک پرس و جو و مقدار از یک سند در نزدیکی یکدیگر در آن فضا نكهت امید سپس زاده مرتبط است و آن اخلاف اضافه می­شود.

آشنایی با الگوریتم پالیخ
وقتی که من پرسیدم که آیا آنها با مصرف از تدریس ماشین، یاندکس گفت آنها با كاربرد از آموزش ماشین و وضوح باز دادن آنها یاد میدهد. شبکه های عصبی مبتی بر این نمایش داده شده به ازخودگذشته از بركشی ها تسریع می­دهند و بر بن مکالمه در در مستقبل منجر می شوند. بازهم افزود که آنها باید اهداف وفور و كمی از كاملاً پیشبینی کلیک كامل CTR ، مدل کنید  یا نکنید را دارا رایحه که در حال اموزش شبکه های آتش مزاج و مطالعه ها ما مدال داده است که از باب مرادها اینده شبکه های نگارگری برنامه ریزی شده اثردار تر هستند.به زودی تماشاگر تغییرات گشاد در صنعت سئو در وضع جنبه راه حل نوپرست یاندکس به نام پالیخ و long-tail queries خواهیم بود.

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر سئو بر جذب ترافیک

تاثیر سئو بر جذب ترافیک

برای اینکه بتوانیم سئو سایت خوبی داشته باشیم باید از سئو برای جذب ترافیک استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *