شنبه , مهر ۲۷ ۱۳۹۸
خانه / مقالات آموزشی / قوانین جستجو در موتور جستجو گوگل
قوانین جستجو در موتور جستجو گوگل
قوانین جستجو در موتور جستجو گوگل

قوانین جستجو در موتور جستجو گوگل

قبل از اینکه در مورد گوگل بدانید باید از مقالات قوانینی که در مورد این موتور جستجو می باشد باخبر باشید برای همین منظور باید در مورد اینکه در موتور جستجو چگونه جستجو کنیم که به نتایج بهتری برسیم اطلاعات بیشتری داشته باشید و بتوانید از گوگل استفاده های بیشتری نمایید. در ادامه در مورد قوانین جستجو در موتور جستجو گوگل اطلاعات بیشتری خواهید داشت.

استفاده از خط فاصله

ممکن است تا به حال با کاربرد خط فاصله در جستجو خبر نداشتید، اما بدونید یکی از ریشه ای ترین و زیركانه ترین روش ها در سرچ به کاربردن خط فاصله است! میگید چه طور؟ فکر کنید به دنبال لباس مردانه هستید ولی نتایج بدست آمده اکثرا لباس زنانه است! خوب اینجاست که دست به دامن خط فاصله میشیم! فقط کافیه بعد از تایپ لباس پسرانه در گوگل بنویسید ” –زنانه ” ، با این کار تمام نتایجی که کلمه زنانه داشته باشند حذف خواهند شد!

قوانین گوگل
جستجو کردن عبارات کامل

استفاده از نشان‌های نقل‌قول می‌تواند در جستجو بسیار کارآمد باشد. فرض کنید عبارتی را بدون به کار گیری نقل‌قول سرچ کرده‌اید. در اینگونه حالتی نتایجی را مشاهده خواهید کرد که کلمات بند جستجو شده به‌صورت نامرتب در آن مشاهده می‌شود.
این در حالی است که استفاده از نقل‌قول به شما کمک خواهد کرد تا نتایجی را به دست آورید که عبارت مدنظرتان به‌صورت بانظم و پشت سر هم در نوشته یا پیغام مدنظر وجود داشته باشد. به درستی حالت اول راجع به زمانی خوب است که شما از صحت جمله مدنظرتان اعتماد نداشته باشید.

سرچ گوگل
جستجو داخل وب‌سایت‌ها

حتما برایتان اتفاق افتاده که گفتار جالبی را در یک وب‌سایت بخوانید و بخواهید محتوایی متصل با آن بیابید، ازنو آن را بخوانید یا مقاله را به اشتراک بگذارید. ساده‌ترین روش بابت یافتن معلومات مدنظرتان، سرچ درون آن وب‌سایت خواهد بود. به خاطر انجام این کار کافی است که عنوان سایت را نوشته و سپس اصطلاح کلیدی از مقاله مدنظرتان را جستجو کنید.

قوانین گوگل
شما با عمل به محتویات بالا وارد دنیای جدیدی از اینترنت خواهید شد و خواهید توانست به طور رایگان از خدماتی استعمال کنید که بساكه در بعضی سایت های بنام در ازای مبلغی نمایش داده میشود به آرزو آزادی داده ها و مفتی بودن آن چون بدترین چیز در این دامنه بی نهایت کردن داده ها و منبع ها می باشد و انتهایی توصیه ای میتوانم بکنم این است که اگر در وضعیت پیغام خاصی تحقیق میکنیم زود باچند سرچ بی تحمل نشوید بلکه با تغییر در بند جستجو هر ثانیه ممکن است به نتیجه پسند برسید که اینترنت گسترده تر ازآن طور که بشود تصور کرد و هرساعت هزار ها و حتی هزار ها وبسایت و فروم و وبلاگ آپدیت میشود و محتویات جدید در گفتگوها مختلف در آن خلق میشود یقیناً سرچ در گوگل و رسیدن به چیزهای امروزی گاهی اوقات انقدر لذت بخش میشود که دگرسانی به اعتیاد هم خواهد شد !

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *