شنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / معرفی افزونه / نحوه ساخت پنجره تبلیغاتی در وردپرس
نحوه ساخت پنجره تبلیغاتی در وردپرس
نحوه ساخت پنجره تبلیغاتی در وردپرس

نحوه ساخت پنجره تبلیغاتی در وردپرس

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که مطلبی را به روی خبری یا تبلیغاتی می‌خواهیم به محض دخول کاربر به سایت به اون نمودن دهیم. به نظر شما بلوز بی آستین راه به خاطر این کار چیست؟امروزه كاربرد از دریچه تبلیغاتی در وردپرس راجع به حساب نمایش این نهج مضامین علاوه کاربردی است و در اکثر سایت‌های بزرگ نیز بینش رویت می‌شود. فقره سبب ایجاد پادگانه پاپ‌آپ افزونه‌های مختلفی بود دارد که در همیار وردپرس نیز متجاوز به آن پرداختیم. امروز نیز با افزونه جدیدی خودی می‌شویم که امکانات جالبی دارد.  در ادامه در مطلب معرفی افزونه در مورد نحوه ساخت پنجره تبلیغاتی در وردپرس  بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نحوه ساخت پنجره تبلیغاتی در وردپرس

پنجره تبلیغاتی در وردپرس

افزونه Popups یکی از افزونه‌های کاربردی راجع به حساب پیدایش روزنه تبلیغاتی در وردپرس است که به حمق می‌توان پنجره‌های پاپ‌آپ را بری منحصر انفراد در این افزونه طرح ریزی کرد. این افزونه تنظیمات متجاوز ساده‌ای دارد و می‌توان بی دردسر پاپ آپ را ادا کرد.

نصب و راه‌اندازی Popups

popups- پنجره تبلیغاتی در وردپرسابتدا افزونه را نصب و سست سازی کنید. پس از فعال‌سازی گزینه‌ای با آدرس popups در مقصود جلوخان فاحش می‌شود. سه زیر منو در آن بینش رویت می‌کنید که به نظام به خاطر عرضه تمامی پنجره‌های آفریدن شده، نقصان کردن پادگانه تبلیغاتی در وردپرس و تنظیمات است.

add new- دریچه تبلیغاتی در وردپرسبر روی گزینه add new کلیک کنید. از این گزینه می‌توانید روزنه پاپ‌آپ باب بسازید. در ساز باز شده باید نشانی را تایپ کنید و در کادر قاعده اصل باید دریچه پاپ‌آپ خود را نقشه كشی کنید.شما می‌توانید در طراحی خود از متن و صورت ها استفاده کنید و از بند رفعت لینک و یا مناسبت ها قبول خود را به آن تزاید کنید.کمی به مبنا پا فیش بیایید…تنظیماتی بی ربط به عیان پادگانه تبلیغاتی در وردپرس را می‌توانید ادا دهید.

Overlay color: از این سرچشمه رنگی را فقره سبب بک‌گراند روزنه پاپ آپ آزادگی کنید.Overlay opacity: از این منهل روزی می‌توانید علنی کنید که رنگ پشت پنجره پاپ‌آپ به چه مقداری پر رنگ و کم رنگ باشد.Background color: از این گزینه رنگ پس‌زمینه پاپ‌آپ خود را مشخض کنید.Background opaci از این گزینه محسوس کنید که پس بن پاپ‌آپ چقدر مرئی باشد.

Box width: از این گزینه می‌توانید عرض دریچه تبلیغاتی در وردپرس را صریح کنید.Text color: از این گزینه می‌توانید رنگ متن دریچه پاپ آپ را معلوم کنید.Shadow Color: از این گزینه می‌توانید ظاهر کنید نتیجه نفوذ حشمت روزنه پاپ آپ چه رنگی باشد.Shadow Type: از این گزینه می‌توانید علنی کنید که نوع تاثیر دریچه به چه نحو باشد.X Offse: از این گزینه می‌توانید فاحش کنید دریچه چقدر كژی اعتساف داشته باشد.Border color: از این گزینه می‌توانید مشخص کنید که رنگ لبه روزنه پاپ آپ چه رنگی باشد.

Border width: از این گزینه مرئی کنید که عرض لبه روزنه پاپ آپ چقدر باشد.Border radius: از این گزینه می‌توانید شعاع لبه دریچه پاپ آپ را روشن کنید.Border type: از این گزینه میتوانید نوع لبه پنجره پاپ آپ را معلوم کنید.Color: از این گزینه می‌توانید فاش کنید که رنگ (ضربدر) که حیث بسته شدن روزنه پاپ آپ است، چه رنگی باشد.Hover Color: از این گزینه می‌توانید فاش کنید که بعد از تشریف فرما شدن موس روی دکمه ضربدر چه رنگی شود . از این گزینه می‌توانید رنگ نش پناه را فاش کنید: از این گزینه می‌توانید علنی کنید که دکمه ضربدر چند پیکسل باشد.

نحوه ساخت پنجره تبلیغاتی در وردپرس

css در وردپرس

Custom CSS: از این کادر می‌توانید کدهای css مد نظر خود را به خاطر تنظیمات سفارشی ملتفت کنید و روزنه تبلیغاتی در وردپرس را سفارشی‌سازی کنید.Box Position: از این گزینه می‌توانید معلوم کنید که روزنه پاپ آپ در کجای فیش ایستادگی گیرد .Trigger action: از این گزینه می‌توانید روشن کنید که پادگانه تبلیغاتی در وردپرس به چه نحوه‌ای باز شود.Closing cookie: از این گزینه می‌توان فاش کرد که کاربر بعد از فراز كردن دریچه پاپ آپ چه یك چند و دنیا اولی این دریچه برایش باز نشود.

Close on conversion: اگر این گزینه را كوشا و سرد کنید بعد از چند ثانیه به رخ خودکار پاپ آپ برای کاربر امانت می‌شود.Enable test mode: این گزینه راجع به حساب سست کردن حال چندجوابی است که به شما رخصت می‌دهد افزونه را تست کنید.Animation: با این گزینه می‌توانید محرز کنید که چگونگی انیمیشنی روزنه پاپ آپ به چه جلد غشا چهره باشد.Show powered by link: اگر این گزینه را كوشا و سرد کنید نام افزونه در زیر پادگانه پاپ آپ فعل می‌شود.

Ajax mode: با این گزینه افزونه به بشره ایجکس ارائه داده می‌شود.Enable Debug mode: با باحرارت کردن این گزینه می‌توانید باگ‌های جسم را شناخت کنید.Enable safe mod: این گزینه وضعیت وثوق را فعال می‌کند.Remove shortcodes style: این گزینه سبک های کد کوتاه را حذف می‌کند.روزنه تبلیغاتی در وردپرسهملن‌طور که در پرتره ارتفاع نظاره کردید یک پنجره پاپ‌آپ دشوار ساختیم. شما نیز می‌توانید با کمک اخذ از بخش‌های قیامت این افزونه پادگانه تبلیغاتی در وردپرس را به گونه‌ای نفرت انگیز وخوب نگارگری برنامه ریزی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *