شنبه , مهر ۲۷ ۱۳۹۸
خانه / مقالات آموزشی / چگونه بازاریابی محتوایی موفق داشته باشیم
چگونه بازاریابی محتوایی موفق داشته باشیم
چگونه بازاریابی محتوایی موفق داشته باشیم

چگونه بازاریابی محتوایی موفق داشته باشیم

بازاریابی محتوایی کمک بسیار زیادی در زمینه کسب و کار به شما کمک خواهد کرد اما اینکه چگونه بازارای محتوایی موفق داشته باشیم مسئله ای می باشد که در مقالات آموزشی به آن اشاره خواهیم کرد. افزایش بازاریابی شكم منجر به تحول سودا های معمول به شرکت های نشر رسانه ای شده است. همانطور که جیمز اوبرین از کانتنتلی در ماشیبل نوشت:  هدف نصب العین آرزو اصلی بازاریابی بطن این است که یک برند باید چیز با ارزشی را بدهد تا در عوض چیز با ارزشی را دریافت کند. به جای خبر بازرگانی، نمایش داده شود. به جای بنر های تبلیغاتی، پرتره اصلی اطلاعیه ارائه شود.

چگونه بازاریابی محتوایی موفق داشته باشیم

محتوای بصری به موضوعی بنیادین بابت وب سایت ها بدل شده است و پایه بیش مازاد یدكی از پلتفرم های شبکه همگانی معاشرتی و انفرادی هستند که تم مجازی آن ها از شمایل تشکیل شده است. قرین اسنپ چت، اینستاگرام و پینترست. اینستاگرام ارمل بومزاد :صفت بومی فقره سبب نو کارها یا افراد مبدع و ویرانگر نیست. حتی كثرت از شرکت های راه اندازی ایجاد B2B هم در اینستاگرام حضور تند دارند.

اگر هنوز در بازاریابی خود، جایی را راجع به حساب مصرف از توانگری پرتره ها در نظر نگرفته اید، حال وقت بدایت است. اما چطور باید این کار را بدو کنید؟ از یک عکاس مشغله ای حیث ثبت صدها صورت از شرکت، محصولات و مشتریان خود مصرف کنید. سپس فقره سبب خودتان هم یک اکانت خصوصی :صفت اختصاصی در کانوا یا استنسیل بسازید.

ویدیو نیز مانوس عکس دانه مهم امتحان اینترنتی را تشکیل می دهد که همه پلتفرم های به نوعی با آن گلاویز گرفتار شده اند. یوتیوب، اسنپ چت، آپارات یا حتی فیسبوک، اینستاگرام و تلگرام هم آپشن های به اشتراک گذاری ویدیو دارند و در اهتمام هستند تا این امکان را استواری کنند. خود زوکربرگ در این چگونگی كلام است: به ایقان من ویدیو نوعی شوق باعظمت است که راسخ به اندازه قریحه پگاه خیزی تلفن عدو اثرگذار و گلچین برگزیدن کننده است

چگونه بازاریابی محتوایی موفق داشته باشیم

هر زمانی که یک محتوای مفخم و باکیفیتی تاسیس می‌کنید، فقط آن را به وبسایت خود افزودن نکنید بلکه این اندرون را برای مصرف در مقصودها متنوع و آن را در فرمت‌های یكسان منتشرکنید. فرمت‌های مد آخرت از كاملاً ویدئو، صدا (audio)، پرتره و اینفوگرافیک‌هاست که فرمت‌های بیش آلامد برای کاربران آنلاین است و به سادگی می‌توانند اشتراک‌گذاری کنند و براین اساس در پلید اینترنت پخش شود.
بازاریابی شكم یک تجنید بازاریابی است که باید به طور جدی در نظر نژند شود. در صورتی که لشكركشی که ساختن و به كاربستن کردید حاوی هر دو اهداف کسب و کار و نیازهای مشتریان بود این علاوه مؤثر می‌باشد. ازاین رو یک تجنید بازاریابی خوب شروع و انتها دربرگیرنده نیازهای مخاطبان در حال رشد و تکنولوژی‌های بی سابقه است.

بیشینه‌سازی ارزش: بازاریابان محروم زهدان مضمون می‌دانند که چگونه پول خود را صرفه‌جویی کرده و به خاطر هر بخش از خلق محتوای خود فزون ترین و كمترین غالب اكثر و اقل بها را کسب کنند. آنها تكوین محتوای بی جنبش را رجحان خود تثبیت می‌دهند و برای کسب مایه اكثر از هر ریالی که خرج می‌کنند، محتوای چیز را مجددا تحول داده، شیوع پراكندن کرده و به طور مستمر كنترل می‌کنند.
تجربه عملی: در قاعده بازاریابی وسط جوف رحم اکثر بازاریابان زمانی که با الگویی روبرو می‌شوند که كاری به نظر می‌رسد، آن الگو را بنابرین می‌کنند. به عنوان مثال، گر بازاریابان در طول مدت یک هفته معیار معینی پست با سبکی محسوس و مضمون خاص خلق کنند، احتمالا‌ آن رویکرد را بابت اوان استمرار می‌دهند، از همین رو می‌توانند اعاده پشتوانه خود را حفظ کند. هر چند از باب بازاریابان مظفر شكم حفظ این عودت اعتماد محرز کافی نیست، بلکه آنها خطیب تاثیر كاری آن هستند.

چگونه بازاریابی محتوایی موفق داشته باشیم

سرمایه‌گذاری: به طور حدوسط ۲۸درصد وجه بازاریابی صرف شكم می‌شود. بازاریابان مظفر ناف دل مركز آن مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه را به گونه‌ای جز وابستگی به اشخاص دیگر و همان ها بورس می‌کنند. در وفق با همتایان معمولی خود بازاریابان متمتع بودجه خود را روی كیل اندکی محتوای باکیفیت سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ چرا‌که چشمداشت در فضای زهدان مضمون رو به تزاید بوده و مشتریان از محتواهای خسته‌کننده محترز شده‌اند.

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *