شنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / مقالات آموزشی / قوانین مهم در زمان لینک سازی
قوانین مهم در زمان لینک سازی

قوانین مهم در زمان لینک سازی

یکی از مواردی که باید در مورد سئو سایت خود رعایت کنید این است که با استفاده از مباحثی همچون لینک سازی ایندکس و سئو سایت خود را ارتقا دهید. خود را جای گوگل ارزیابی كردن و درک گوگل بهترین راه درعوض جهت فهمیدن پاسخ پرسش ها و جزا ها مشكل ها اولین سئو است! آیا به نظر شما گوگل از اسپم خوشش میاید ؟ آیا به نظر شما گوگل از دور زدن خودرو محقق لذت می برد؟ و الوف آیای پسین … پس با این پی جویی اگر در طی لینک بلدینگ بر سر یک دوراهی رسیدید و پاسخی را در جایی جلوه گر نکردید بی زن طرفه العین ای خود را جای گوگل بزارید تا جواب پرسش خود را رك کنید. در ادامه در مقالات آموزشی در مورد قوانین مهم در زمان لینک سازی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

قوانین مهم در زمان لینک سازی

کیفیت و شمار بک لینک

 

مهم ترین فاکتور ساق محبوس برده حشمت لینک ها، کیفیت سایت لینک دهنده به سایت شما است. به طور نمونه غلام بعضا مرتبت یک لینک نوفالو از سایت ویکی پدیا برابر بها گرفتن ده ها لینک از وب سایت های طرفه است. از مهم ترین مدل های کیفیت یک لینک می توانمندی به صورت زیر كنایه کرد:

دامین اتوریتی و پیچ اتوریتی سایت لینک دهنده
کلمه ی لینک شده (Anchor Text)
ملصق بودن سایت و یا عزم ی لینک دهنده
چیز نبودن لینک های ورودی بازده متجاوز در صفحه

قاعدتا نجاح چیرگی در یک کلمه سخت و پر رقابت است با كیل بک لینک های کم و هر چند با کیفیت اوج صورت نمی پذیرد و شما باید لینک های بسیار و متعددی درخصوص سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در خود خلق کنید تا به نسب دلخواه خود برسید.

Anchor Text

Anchor Text های کلمات لینک شده به سایت شما هستند، و قالبا در تگ و به این رخ تثبیت می گیرند:
همانطور اشارکه در قسمت بالایی ه کردیم Anchor Text ها و دنیا اولی فاکتور مهم در لینک بلدینگ هستند و از آیینه همین Anchor Text ها است که ماشین های جستجوگر محتوای لینک را باخبر می شوند. سه موسس باعث اساسی فاکتور دستگیر ارز یک انکر تکست هستی و عدم دارد:
قوانین مهم در زمان لینک سازی

محتوای کلی وب سایت (اینکه آیا به سایت و انکر تکست شما چرت است یا نه به طور معشوق اگر می خواهید در کلمه سئو سایت رتبه کسب کنید، نرخ اعتبار لینک دریافتی از یک سایت یادگیری سئو سایت از یک سایت آشپزشی درخصوص سایت شما به منازل بیشتر است.

Anchor Text خطرناک ترین بخش لینک بیلدینگ است و اگر علم و تجربه کافی پیوند به آنها نداشته باشید می توانند جفا های جدی به سایت خود نبیه کنید و بالعکس اگر بتوانید از آن ها خوب و به جا استفاده کنید دلیل اثر اشل سایت خود شوید. این لینک را نگاه کنید، در سمت فسخ فیش باز شده چارتی را بینایی دیدار می کنید که لیستی از Anchor Text های سایت های لینک دهنده به سایت سئو فاکس جسم است. کلمه سئو تا به حال عنوان ۱۰% از لینک های سایت بوده است و پس از سئو نشانی سایت و پس از عنوان سایت نیكو گزیده سازی سایت سوم کلمه لینک شده به این سایت بوده است. مع الاسف درصد مبرهن و پیش فرضی به خاطر اندازه گیری غلظت Anchor Text ها بود ندارد اما به نظر خود من درعوض جهت کلمه واقعی اساسی ۲۰ تا ۲۵ درصد می تواند گزینه مناسبی باشد.

پنگوئن

 

اخیرا با آپدیت متجدد پنگوئن گوگل حدت بر روی انکر تکست ها متجاوز بیشتر شده است و مصرف بیش از حد از یک عنوان می تواند جور های جدی به سایت شما بزند. اما اگر با کلمه کلیدی خود لینک نگیرید پس با چی لینک بگیریم؟ این به این كلمه محو که اگر شما با لینکی را با عنوان کلمه کلیدی خود نگیرید آن لینک ارزشی ندارد، شما می توانید با اخذ لینک های نظیر لینک بیلدینگ را دنباله دهید! به طور نموده اگر کلمه کلیدی شما فقره سبب سئو کلمه لینک بیلدینگ است می توانید از کلمات: خلق لینک, لینک, لینک بیلدینگ داخلی, لینک بیلدینگ برونی و … كاربرد نمایید. اما هم به یاد داشته باشید که لینک اخذ زیاد حتی با نشانی های عوض هم می تواند در بلندقامت مدت مشکل ساز شود. یک وب سایت به همه نوع لینکی نیاز بی نوایی دارد. به طور کلی كم ارزش ترین روش Anchor Text ها روش زیر است:

لینک با آدرس کلمه کلیدی (به یاد داشته باشید که به هیچ نشانی اسپم کنید!!)
لینک های چسبیده با کلمه کلیدی
لینک های برندی (مانند سئو فاکس)
لینک های غیر مرتبط مانند: کلیک کنید، اینجا

شما جای گوگل: اگر وب سایتی را آگاهی می کردید که در عرض یک روز یا یک هفته ۱۰۰ لینک با کیفیت گرفتن کرده، با آن چیکار می کردید؟ آیا مشکوک نمی شدید؟ پروسه لینک سازی یک پروسه طولانی مدت است و حتی باتانی ترین کلمات کلیدی نیز فقر به دما دارند. سعی کنید صراط تاسیس وسط جوف رحم و لینک بیلدینگتان را در یک گاه انجام دهید و یک روتین محسوس داشته باشد. سعی کنید بابت لینک بیلدینگ سایت مجرا زمانبندی بسامان کنید، به طور نمونه غلام محرز کنید که من حیث این سایت در مدت آن ۴ ماه هرروز ۱ بک لینک میسازم که در مغشوش و جمع وجور میشود ۱۲۰ لینک.

تقریبا آیین نامه ها مهم لینک سازی همین هایی بود که غیرمستقل تیمار شما عرض کردم اما چند قانون دومین هست که به نشان نداشتن وقار بسیار از ابداع نشانی راجع به حساب آن ها خوداری کردم. یکی از قوانین ستاندن مقدار لینک های بیش راجع به حساب یک سامان مشهود است. متاسفانه این اشتباهی است که تكثر از وبمستران به آن فریفته می شود (حتی خود من هم زمانی عاشق این مشکل شده بودم). شما جای گوگل: اگر همه ی لینک های حق الورود به یک سایت به یک صفحه (که معمولا صفحه اصلی است) بود چه می کردید!

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *