دوشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه / سئو / معرفی تکنیک های سئو کلاه خاکستری
معرفی سئو کلاه خاکستری (3)

معرفی تکنیک های سئو کلاه خاکستری

سئو کار کلاه خاسکتری شخصی است که برای بلندی قله جمله بردن رتبه سایت از راه کارهایی استفاده می کند که بصورت کلی مگر قانونی نیستند. موتورهای جستجو یک سری قوانین برای تنبیه سایت ها دارند. مثلا محتوای کپی شده، محتوای پلشت کیفیت، بیشتر بودن نسبت تگ به محتوا، استفاده به همراه مورد گداختن سفتن ازاله بكارت كردن سوراخ كردن فرسودن کلمات کلیدی در صفحات، عدم استفاده از کلمات کلیدی در صفحات، متن لنگر شده بی ارتباط با محتوای مطالب و… توسط گوگل مورد مجازات قرار می گیرند. سئو کاران کلاه سیاه با این روش ها سایتی را قسم سرعت به نتایج نخست گوگل می رسانند. البته این نتایج بسیار موقتی هستند. سئو کاران کلاه خاکستری از این تکنیک ها استفاده نمی کنند. آنها با بررسی نحوه امتیاز دهی موتورهای جستجو به سایت ها تکنیک هایی را استفاده شراب کنند که موتورهای جستجو را بفریبد. در تکنیک های کلاه خاکستری از ضوابط موتور جستجو تبعیت می شود. بنابراین جریمه ای هم در کار نیست. ولی در این تکنیک ها گاهی توجهی به افزایش تعداد مخاطبان واقعی سایت هم نمی شود.با اپن کارت همراه باشید.

 

معرفی سئو کلاه خاکستری (1)

اهمیت سئو کلاه خاکستری

درک درست ازروش های  سئو خاکستری بسیار عماد عمده است  برای اینکه اگر به درستی از تکنیک‌های سئو کلاه خاکستری  استفاده شود، می تواند به راحتی به نحو افزایش رتبه سایت ما کمک کند که اصل صرفه جویی در هزینه و زمان خواهد بود. الگوریتم های گوگل خیلی باهوش  و ، دقیق وکارآمد هستند و  هرساله تغییرات زیادی در این مجموعه  الگوریتم ها انجام می شود. بعضی از روش های  کلاه خاکستری ممکن است که الان خطرناک نباشند ولی استفاده بیش از حد از آنها  ممکن است خطرناک باشد و  به مرور زمان توسط گوگل در لیست پنالتی  قرار بگیرید، بنابراین یک  متخصص سئو باید اطلاعات خود را به مخاطره انداختن این بخش همیشه آپدیت  نگه دارد.در ادامه به معرفی تکنیک های سئو کلاه خاکستری می پردازیم.
سئو کلاه سیمگون بسیار زمان بر بوده سربه زیر نیازمند صرف هزینه و سرمایه گذاری های بلندمدت بسیار است، اما در سئو کلاه خاکستری یا سئو سیاه، زمان و هزینه به شدت کاهش پیدا می کند.
همچنین چون سئو کلاه سیاه به شدت خطرناک است و مجموع لحظه امکان دارد به کل از نتایج جستجو حذف شوید، توصیه اکثر متخصصان به استفاده از روش های سئو کلاه خاکستری است.
بنابراین در این متد شما هم هزینه و زمان مربوط به فرآیندهای سئو وبسایت خود (نسبت به سئو سفید) و هم ریسک پنالتی شدن (نسبت به سئو سیاه) را کاهش داده اید.

 

معرفی سئو کلاه خاکستری (1)

تکنیک های سئو کار کلاه خاکستری

بک لینک گرفتن از شبکه های اجتماعی

گوگل به بک لینک های گرفته شده از شبکه هلا اجتماعی حساس نیست و هیچ کدام از الگوریتم های گوگل شما را برای بک لینک گرفتن از شبکه های اجتماعی جریمه نمی کنند. در این روش قطعه ای از متن آزمایش پذیر یک عکس مرتبط با آن در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته باده شود و لینکی کاربر را به خواندن ادامه متن عایدی و مخارج سایت اصلی فراخوانی غمناك کند. نکته : این تکنیک جزء تکنیک های کلاه سفید سئو هم قرار میگیرد. تنها تفاوت سئو کار کلاه خاکستری و کلاه تیره در این لم این است که : سئو کار کلاه خاکستری چندین صفحه اجتماعی خلقت می کنید و سعی می کند به موتورهای جستجو را بفریبد و وانمود کند که تعداد صفحاتی که سایت را لینک کرده اند زیادند.

 

معرفی سئو کلاه خاکستری (4)

اخبار تولید کنید

وب سایت های خبری اغلب محتوایی ناخوشایند با ساختاری ضعیف دارند. اگر شما به آن‌ها کمک کنید (نویسنده افتخاری) می‌توانید از طریق مقالات منتشر شده تان و همینطور اشتراک آن در شبکه های اجتماعی سایت مورد نظر، ترافیک قابل توجهی حصول کنید.

استفاده از دامنه های منقضی شده

در دنیای وب هر روز وب سایت های زیادی نگاره بندی می شود، اما به نیز رخ نیز وب سایتهای زیادی سایر قعالیت نمی کنند. شما می توانید توسط ابزارهای domain expire که هم در سایت nic.ir و هم سایتهای مشابه خارجی هست لیست آخرین دامنه های اکسپایر شده امروز را ببنید. بعد با یک بررسی ساده دامنه هایی که با موضوع کاری شما یکی هستند را بخرید و سایتی کوچک روی آنها تولید کنید و با نوشتن چند مقاله مرتبط به وب سایت خود لینک دهید.

 افزودن امکان نظردهی به همه مخاطبان

همه سئو کاران با سایت هایی که به آنها اجازه قراردادن کامنت میدهند آشنا هستند. این سایت نه یک هدف دارند و لحظه این است که مدام محتوایی در حال بروز شدن داشته باشند. بیش از ۹ میلیون سایت در سراسر عهد به یاد آمدن شما امکان قرار دادن کامنت اسپم در سایت شان را میدهد. سئو کاران کلاه خاکستری با افزودن ویژگی rel=nofollow مشتهر شدن :پرآوازه شدن لینک های کامنت زدودن نقمت و پاداش شدن توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو می گریزند. این روش برای وبلاگ هایی در شالوده ترتیب آموزش طراحی سایت، بازارایابی، برنامه نویسی،… بسیار مفید است زیرا بسیاری کامنت های دریافتی با نوع محتوای وبلاگ همخوانی دارند.

 

معرفی سئو کلاه خاکستری (2)

 در نشریه ها  لینک خریداری کنید

مجلات آنلاین به کاربران امکان می دهند که با پرداخت مبلغی دیگر لینک های تبلیغاتی را نبینند. اما بازهم تعداد کاربرانی که تبلیغات این سایت ها را مشاهده می کنند متكاثر است. خرید بک لینک جزء تکنیک های کلاه سیاه است. سئو کاران کلاه خاکستری بجای پرداخت هزینه برای خرید تعداد بیشماری بک لینک تنها تعداد کمی بکلینک از سایت های بسیار متعبر تهیه می کنند.

 

معرفی سئو کلاه خاکستری (1)

دستکاری کلمات کلیدی

در این روش شما کلمات کلیدی را دستکاری می کنید تا به موتورهای جستجو را فریب دهید و آنها گمان کنند که این دو کلمه به هم مرتبط هستند. مثال: خریداری باتری ماشین در تهران را با کلمه کلیدی فروش ماشین در تهران میانجیگری شرکت بیسار جایگزین می کند. و با لینک هایی که واژه فروش باتری و نام شرکت در آنها است به این صفحه لینک می دهند. این روال بسیار زمانبر است. اما نتیجه آن این است که گوگل نام شرکت را به جستجو کنندگان خدمات مربوط محاكمه كردن آن شرکت پیشنهاد می دهد. یعنی هنگامی که شما در گوگل برای فروش باتری ماشین را جستجو می کنید. گوگل به شما پیشنهاد شراب کند که فروش باتری ماشین آن شرکت بخصوص را هم مشاهده کنید.

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر سئو بر جذب ترافیک

تاثیر سئو بر جذب ترافیک

برای اینکه بتوانیم سئو سایت خوبی داشته باشیم باید از سئو برای جذب ترافیک استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *