چهارشنبه , تیر ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / سئو / آشنایی سئوی برون سایتی
آشنایی سئوی برون سایتی

آشنایی سئوی برون سایتی

یکی از مواردی که ممکن است برای سئو الزامی باشد سئو برون سایت می باشد که باید با وب سایت ها و لینک هایی که خارج از سایت شما هستند در ارتباط باشید.اگر وب‌سایتی به شما لینک بدهد، این لینک درخصوص او یک «لینک خارجی»ست و حیث شما یک «بک لینک». رابطه داشتن بک لینک از وب‌سایت‌های دیگر، به نوعی اعتباری راجع به حساب شماست. گوگل می‌خواهد بداند که شما تا چه حد معظم هستید؟ تا چه حد راجع شما در وب‌سایت‌های نوع به نوع و همگون صحبت می‌شود؟ تا چه حد (در آن موضوعی که می‌خواهید اشل بگیرید) به نشانی یک فرهنگ شناخته می‌شوید؟ و…و اما اصلی‌ترین روش‌هایی که می توانید بک لینک بگیرید: در ادامه در مطلب سئو در مورد آشنایی سئوی برون سایتی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی سئوی برون سایتی

 

خرید بک لینک: وب‌سایت‌هایی هستند که در ازای آهار مبلغی به صورت ماهیانه (یا هر زمان‌بندی دیگر)، کلمه‌ای را در برخی از وب‌سایت‌شان به صفحه وضع جنبه نظرتان لینک می‌کنند.نکته ۱: در خریداری بک لینک محل داشته باشید که از وب‌سایت‌های اسپم و با رنک دامن و با درون مایه غیرمرتبط سودا نکنید. گوگل به ابتیاع بک لینک متجاوز پرهیجان است و اگر خبره شود که این کار را می کنید، برایتان دردسر می‌شود!

نکته ۲: دقت کنید که به موقع، بک لینک‌هایی را که فروش کرده‌اید، شارژ کنید! اگر بک لینک شما از سایتی پاک بشود، گوگل فرض را بر این می‌گذارد که شما لینک می‌خرید و این را به تتبع سئوی کلاه سفیدپوست و اسود شما می‌گذارد!بدون شک مهم‌ترین بخش یک پروژه سئو هیمن سئو درونه مستثنا سایتی است که باید به دقیق ترین شکل ممکن و با دستور كار و هدف انجام شود.لازم به تشریح است که موتورهای رسیدگی سال ها در اهتمام بوده اند تا بهترین تبعات را در آزادگی جستجوکنندگان اسكان دهند. بدین اراده آنها اوضاع چرت به سئو اندر سایتی، سایر فاکتورهای کیفی و سئو درونه مستثنا سایتی را در میزان پایه مقید دستخوش  ها جهت مغبچه تماشاچی اند.

آشنایی سئوی برون سایتی

در ظاهر اصل این طریق میتدارك گت که سئو خارج و درون ظاهر سایتی به آنها این امید اندوه را می دهد که گیتی افق ها چسان سایت بخصوصی را ایستادگی است بشناسد!؟ سایتی که مفید عطر مطمئنا ارجاعات به پایه ها بیشتری از سایت های بعدی به آن بود خواهد داشت. علاوه براین اكثر در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک گذاشته خواهد شد و دنبال کنندگان بیشتری در پی دارد.تبادل لینک: به خاطر حاضر شما وب‌سایتی راجع به حساب «تور ترکیه» دارید. با یک وب‌سایت که «تور تایلند» عرضه می‌دهد مسالمت می‌کنید که لینک شما را در وب سایتش استواری دهد و شما نیز همزمان با او (که لینک «تور ترکیه» شما را می‌گذارد)، در وب‌سایت‌تان لینک «تور تایلند» را ثبوت می‌دهید.ریپورتاژ خبری: شماری جان نثار از وب‌سایت‌ها حاضرند تا در ازای اخذ مبلغی، برای شما ریپورتاژ مربوط به خبر اخباری اخباری درج کنند. Press Release، در واقع یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است که درعوض جهت سئو هم کاربرد دارد. باید متنی را (ترجیحا بالای ۴۰۰ کلمه) که حاوی چند عکس و لینک شماست از باب حقوق بگیر وب‌سایت تیر بفرستید و او نیز باید این ریپورتاژها را با لینک Follow برای شما در وب‌سایتش درج کند.

 

 

مطلب پیشنهادی

دامنه سایت بر سئو سایت چه تاثیری دارد

دامنه سایت بر سئو سایت چه تاثیری دارد

از جمله مباحثی که می تواند در مورد سئو باید به ان اشاره نمود استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *