دوشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه / مقالات آموزشی / رازهای مربوط به بازاریابی
رازهای مربوط به بازاریابی
رازهای مربوط به بازاریابی

رازهای مربوط به بازاریابی

برای اینکه بتوانیم کسب و کاری پرسود و درآمد زا شکل بدهیم باید از مواردی همچون بازاریابی بهره بگیریم تا بتوانیم مسیر رسیدن به موفقیت در کسب و کار خود را سریع تر بپماییم به همین خاطر قصد داریم که در این راستا به شما بیشتر یاری رسانیم در ادامه رازهای مربوط به بازاریابی خواهید دانست و که از مقالات مجله اپن کارت تم برگرفته شده است.

فعالیت در لینکداین

شبکه های اجتماعی کمی شلوغ شده اند. اگر افرادی را دنبال کنید که محتوای با واضح و سودبخش به اشتراک می گذارند می توانید از رویت مطلب های غیر اضطراری نهی کنید.مایک آلتون، نویسنده سایتی در حالت شبکه های اجتماعی، می گوید: «بهترین سفارش من برای اعضای لینکداین این است که در انتخاب افرادی که دنبال می کنید دقت کنید. در استفاده از این شبکه باید بسیار دوراندیش باشید.»
در لینکداین، برخلاف فیس بوک، کسانی را دنبال کنید که نمی شناسید تا پیوندها این می شوید، به جای دید پست های تکراری که احتمالا در فیس بوک دیده اید، یک مبادله اطلاعاتی پر ثمر وجود خواهد داشت که ابتدا راجع به دیدن آن امید خواهید داشت.


رزومه‌های زمانی

این نوع رزومه‌ها به موجب ترتیب تاریخ آخرین و مهم‌ترین سمت شغلی تنظیم می‌شود. به‌عبارت دیگر در حین نوشتن باید دقت كنید تا عناوین و سمت‌های شغلی را به ترتیب از آخر ( بالاترین و آخرین میزان شغلی) به اول بنویسید. این تصویر رزومه‌نویسی، از اتلاف وقت جلوگیری می‌كند و به صاحب دستور می‌دهد تا در كمترین زمان، بهترین گزینه را اختیار كند. افرادی كه سوابق شغلی بهتری دارند، این نوع سبك را انتخاب می‌كنند.


مطلب را جالب کنید.

مطلب فراگیری شما در آن ارائه‌ی بازاریابی باید به خوبی درک شود. یکی از كامل ترین راه‌های یک تأثیرگذاری درست استفاده از روش “داستان‌گویی” است. داستان‌های کوتاه درباره‌ی اینکه شما چطور این کسب و کار را شروع کردید و یا درباره‌ی فردی که می‌دانید این سفارش تعلیماتی را فراگرفته یا از این نوبت یا خدمت ها مصرف کرده صحبت کنید.


هم‌چنین، می‌توانید درباره‌ی اینکه چه جور یکی از افراد معروف  یا دوست یا حتی مارکی نامدار از آن‌چه شما درس می‌دهید یا محصولی که می‌فروشید یا خدمات عرضه شده شما بهره برده‌است مثال بزنید. این داستان‌های کوچک راجع به کمک به عرضه آن‌چه شما می‌خواهید به مخاطبتان انتقال دهید، بزرگی دارد.


ما به او تعدادی مهارت ساده، که در این طرح یادگیری به شما ارائه خواهم داد، آموختیم و اینك او راجع به رانندگی دلهره دارد. به علاوه، او اعتماد به نفس کافی بابت رساندن برادرش به کلاس بیسبال را پیدا کرده و همسر من دیگر احتیاجی به رانندگی منظم تا کلاس بیسبال پسرم را ندارد.” این رمان ساده مقداری غم انگیز ولی با تمایلات انسانی را در خود خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *