شنبه , مرداد ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / نکات طراحی سایت / نکات الزامی در طراحی سایت
نکات الزامی در طراحی سایت
نکات الزامی در طراحی سایت

نکات الزامی در طراحی سایت

نکات طراحی سایت را در مقالات متعددی برای شما ذکر کرده ایم که سئو، محتوای با کیفیت، رنگ بندی، فونت و… بخشی از آنها بوده اند. چند نکته دیگر در خصوص طراحی سایت وجود دارد که رعایت آنها بسیار الزامی و ضروری است؛ توصیه می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

نکات الزامی در طراحی سایت

دسترسی سریع به محتوای مورد نیاز کاربر

این نکته بسیار واقعی اساسی است. بین بازدیدکنندگان و اطلاعات، حداقل کلیک ممکن را در نظر بگیرید تا بازدیدکننده مجبور نباشد برای دستیابی به اطلاعات مورد نیازش چندین بار کلیک کند. کلیک کردن زیاد باعث می شود که بازدیدکنندگان سایت را ترک کنند.

مشخصات تماس وجود و غیر را کاملاً فاش در وب سایت قرار دهید. وجود و یا عدم وجود صداقت در مطالب وب سایت در شما تاثیر مستقیمی بر سودا محصولات شما و در نهایت موفقیت شما خواهد داشت. به یاد داشته باشید که دادن اطلاعات تماس و رابطه داشتن فرم تماس افزون مهم و ضروری می باشد. هرگاه ازبر كردن حریم خصوصی برای شما واقعی اساسی است، می توانید از خدمت ها لینک های که اتوماتیک آدرس های ایمیل را دریافت می نمایند استفاده کنید.

سرعت بارگزاری صفحات سایت

هر روز به تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند افزوده می شود، ولیك این بدین معنی نیست که سرعت اتصال آن ها به اندازه سرعت اتصال شماست. تحقیقات و مطالعات اخیر نشان داده است که سرعت لود صفحه واقعی اساسی ترین فاکتور رنکینگ می باشد. یک مشتری بالقوه علاقه و تمایل شخص را برای دیدن وب سایت شما از دست می دهد اگر بعد از چند ثانیه هیچ بخشی از سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در بالا نیاید. پس سایت نفس را سبک و روان طراحی کنید تا بتوانید مشتریان و بازدیدکنندگان را راضی نگه دارید. اطمینان داشته باشید که سرعت لود صفحات سایت از جمله نکات الزامی در طراحی سایت بشمار می رود.

نکات الزامی در طراحی سایت

 واکنش گرا بودن سایت

از دیگر نکات طراحی سایت می توان به واکنش گرا بودن سایت اشاره داشت، روز به روز بر تعداد کاربرانی که از طریق تلفن هوشمند وب گردی میکنند افزوده می شود. پس سایتی نا امید است که بر روی همه دستگاه ها قابل نمودن باشد. الان این عضو یک تلفن همراه باشد یا تبلت و حتی یک تلویزیون هوشمند. سایت شما باید طوری واکنش برافروختن Responsive مدل سازی شود که شخص را با هر سایز صفحه نمایش متقارن تناظر کند.

منو ها و تصاویر سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در هم باید در عضو های مختلف بدون مشکل قابل نشان دادن بو و کاربر برای سایت شما نیازی به اسکرول کردن در موجب های مختلف نداشته باشد.

دامین مناسب با کسب و کارتان انتخاب کنید

همواره این مسئله را بخاطر داشته باشید که نام دامین، عنوان اینترنتی وب سایت شما می باشد. كلیه وب سایت‌ها باید قبل از ورود به دنیای اینترنت و سایت، نام دامین داشته باشند. هرگاه شما برای ترویج و تبلیغ کسب و کار خویش سرمایه تبلیغاتی در نظر گرفته اید، راهی سود آور نیستی دارد، آن هم این است که قبل از طرح ریزی سایت، نام قاعده اصل ای انتخاب کنید که نزدیک به نام کسب و کار شما است، تا کاربران به محض دیدن نام دامین شما، دریابند که کار شما چیست و چه خدماتی ارائه می دهید.

ولی یا وقتی كه اعتبار کافی ندارید سود آورترین راه این است که نام دامینی انتخاب کنید که یک کلمه کلیدی را شامل شود. در این صورت وقتی دد دیو تعبیر و کلمه خاصی را جستجو می کنند گمان تردید این که سایت شما نیز جزو نتایج جستجو باشد، بسیار خواهد بود. از نامی استفاده کنید که با زمینه و اهداف کاری شما متناسب باشد.

نکات الزامی در طراحی سایت

برای اینکه در آتیه مجبور به انتقال سایت خویش به هاستی جدید نشوید همین الان تصمیم بگیرید که می خواهید کار ذات را رفاه و خرابی دهید یا خیر. زیرا انتقال سایت از یک هاست به هاست دیگر می تواند آسیب به سایت وارد کند. اصول طراحی سایت در خصوص سایت فروشگاهی (فروشگاه های اینترنتی) از هر آنچه گفته شد بسیار حساس‌تر هم هست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *