شنبه , مرداد ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / نکات طراحی سایت / امنیت، سئو و محتوا؛ لازمه های یک طراحی سایت موفق
امنیت، سئو و محتوا؛ لازمه های یک طراحی سایت موفق
امنیت، سئو و محتوا؛ لازمه های یک طراحی سایت موفق

امنیت، سئو و محتوا؛ لازمه های یک طراحی سایت موفق

در طراحی سایت همانطور که در مقالات گذشته هم اشاره کردیم، باید موادر زیادی را مورد توجه قرار داد اما چیزی که مشخص و واضح است این است که امنیت، سئو و محتوا سه فاکتور بسیار اساسی در طراحی هستند که از سایر المان های مربوط به طراحی نیز حساس تر هستند! با این مقاله وب سایت اپن کارت همراه باشید تا بیشتر در این خصوص صحبت کنیم.

امنیت، سئو و محتوا؛ لازمه های یک طراحی سایت موفق

عدم استفاده از لینک های حرکت‌دار

در طرح ریزی سایت وجود و غیر سعی کنید از بکار بردن لینک هایی که در حال حرکت هستند یا لینک هایی که دائما تبدل رنگ می دهند یا چشمک می زنند كف نفس کنید. همچنین سعی نکنید که لینک های سركشی شده و ملاقات نشده را با تفاوت رنگ از یکدیگر متشخص کنید. فرض بر این است که اینکار ملاقات کننده را در پیدا کردن راهش در میان صفحات کمک خواهد کرد اما بررسی ها نشان داده اینکار تنها باعث گیج شدن ویزیت كنترل کننده ها می شود!

محتویات سایت را دسترس بگذارید

به این نکته دقت داشته باشید که هر بخش از وب سایت من وشما باید از طریق هر توشه آهنگ عقبا قابل دسترسی باشد. سعی کنید پیوندهای میان صفحاتتان را طوری نگارگری برنامه ریزی کنید که معاینه بررسی کننده در هر کجای وب سایت که باشد بتواند با حداکثر ۴ کلیک نفس را به نوا آذوقه مورد نظر برساند. ما باید به قسم مزین ساختار صفحات و ارتباط بین آنها را در وب سایتان مداقه کرده و مشکلات احتمالی را بر طرف نمایید. ملاقات کننده ها برای این به وب سایت می آیند که با من وتو و خدماتتان آشنا بشوند پس بهتراست کاری نکنید که آنها واردار شوند برای کسب اطلاعات در وب سایت ما حفاری کنند!

امنیت، سئو و محتوا؛ لازمه های یک طراحی سایت موفق

اطمینان کاربر و امنیت در سایت

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که شما باید به کاربران و مشتریان وب سایت وجود و غیر این اطمینان را بدهید که مطالب و داده هایی که در حریت ما ثبات می دهند، مخفی ومحرمانه خواهد ماند و در آزادمنشی فرد دیگری ثبوت نخواهد گرفت. هرگاه من وآنها و آنها طرف معامله هستید باید از بسترمطمئن SSL استفاده کنید. چنانچه من وآنها و آنها از مشتریان و مخاطبان تقاضای آدرس ایمیل و تلفن می کنید باید به حریم شخصی آنها احترام بگذارید. پس تلاش کنید اعتماد کاربران و بازدیدکنندگان را با حفظ ایمنی اطلاعات آنها جلب کنید.

محتوا، محتوا و باز هم محتوا…

شما حتما باید محتوایی را برای سایت خود تهیه کنید که در آن هدف سایت به صورت سریع و واضح به بازدیدکنندگان ارجاع داده شود و تمام اهدافی که سایت آن را دنبال می کند نیز در آن ذکر شود. سپس محتوای تولیدی را در سامان درباره ما تحكیم دهید. جلق تحقیقات موسسه براکت، زمانی که بازدیدکنندگان با سایت جدیدی مواجه می شوند ابتدا به دنبال این می گردند که سایت چه کاری را انجام می دهد و بعد از آن به دنبال منافعی می روند که سكوی پرتاب موشك محل استقرار رادار كارگاه ساختمانی كارخانه مركز مجازی در برای آنها در نظر گرفته است. ما به شما این اطمینان را می دهیم که محتوا یکی از کلیدی ترین نکات طراحی سایت است.

امنیت، سئو و محتوا؛ لازمه های یک طراحی سایت موفق

سئو و بهینه سازی وب‌سایت

وب سايت من واو باید براي موتورهاي جستجو بهينه شود. بهترين و کم هزينه ترين راه براي كشش مخاطب برای وب سايت شما، كاربرد از کليک ارگانيک است. کليک ارگانيک يعني بازديدکنندگاني که با کليک برروي لينک وب سايت ما در موتورهاي جستجو به وب سايت من وایشان آمده اند. اين نوع کليک کم هزينه ترين راه براي انجذاب بازديدکنندگان به وب سايت شماست. در حين طراحي وب سايت به اين موضوع توجه کنيد. بدون شک می توان به این جمله اذعان داشت که امنیت، سئو و محتوا؛ لازمه های یک طراحی سایت موفق هستند.

به روز رسانی مضامین وب

از این نغمه انگیزه ای در کاربر ایجاد می شود که برای خواندن مضامین جدید به وب ما بازگردند. بعلاوه موتورهای جستجو به محتویات جدید واکنش خاصی دارد. بنابراین از طریق به روز رسانی مضامین به صورت منظم به سئو (بهینه سازی) وب سایت خویشتن کمک می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *