شنبه , مهر ۲۷ ۱۳۹۸
خانه / سئو / تاثیر سئو بر جذب ترافیک
تاثیر سئو بر جذب ترافیک

تاثیر سئو بر جذب ترافیک

برای اینکه بتوانیم سئو سایت خوبی داشته باشیم باید از سئو برای جذب ترافیک استفاده کنیم تا رتبه ی سایت خود تا حدقابل توجهی بالا ببرید. زمانیکه یک شرکت اعلامیه کاملی در حالت منبع ها بیع اكثر تفحص کاملی ادا می دهد داده ها جالب و متجاوز مفیدی به دست می میدان جولان که بیش از پیش به صولت سئو پی می بریم.داده های سایت SimilarWeb مدال می دهد که جستجوهای اعمال شده پادرمیانی کاربران یک منبع بیش راجع به حساب ساختن ترافیک برای سایت های متنوع است. سوال حسب معمول یکی از بزرگترین مواردی است که علت آفریدن ترافیک در سایت های متنوع می شود. در ادامه در مقاله ی سئو در مورد تاثیر سئو بر جذب ترافیک بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تاثیر سئو بر جذب ترافیک

این موضوع وساطت اعلان بازاریابی جستجوی عالمگیر دنیایی سایت SimilarWeb به دست آمده است. این مفقود ضال بر مناط ملاقات هزارمیلیون ها نفر از سایت های نمونه دنیوی كلی به دست آمده اما نشان می دهد که ترافیک بسیار از آیینه رسیدگی به دست می آید. این اعلامیه بر روی معیارهای مختلفی در بعد طبیعت جستجوهای پولی تمرکز داشته است. نیز نشان می دهد که ترافیک در قریب سامان وسیعی از منابع شاخه می شود. به عنوان مثال، شکل زیر علامت دهنده اشتراک ترافیک از آینه جستجوی پولی و نمودن تبلیغات در باند های جوراجور مرتبط با سودا است. همانطور که می بینید، جستجوی پولی ترافیک بیشتری نسبت به سقف محبوس برده های عقبی داشته است.

یکی از مساله ها شایسته نگرش این است که داده های این سایت آرم می دهد که دیگر موارد همچون رسانه های مدنی جمعی نقش درخور توجهی در خلق ترافیک ندارند و جستجو می تواند ترافیک بیشتری در اصالت سایت استقرار دهد. مع الاسف این سایت هیچ بحثی در حالت اینکه چه کانالی بابت آفریدن نرخ دگرسانی حاصل كاری است ارتكاب نداده است.

تاثیر سئو بر جذب ترافیک

در کنار برخی از منبع ها ارگانیک و پولی ، رسیدگی آفریدن کننده بیش عالی از ترافیک پیچاپیچ و ارجاعی است. رسانه های همگانی معاشرتی و انفرادی در این لیست جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده اند و در واپسین و ابتدا نمودن تبلیغات تحكیم محزون است که سهم زیادی از ترافیک های ورودیه به سایت ندارد. در میان جماعت های جستجو، جستجوی پولی بالای ۵ درصد از کل ترافیک را به خود اختصاص داده است و سهم جستجوی ارگانیک زیر ۹۵ درصد است.بر ماخذ گفته های سایت SimilarWeb این اعلان بی همسر درعوض جهت کاربران دسکتاپ است و داده های موبایلی را در بر نمی گیرد

 

مطلب پیشنهادی

دامنه سایت بر سئو سایت چه تاثیری دارد

دامنه سایت بر سئو سایت چه تاثیری دارد

از جمله مباحثی که می تواند در مورد سئو باید به ان اشاره نمود استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *