چهارشنبه , تیر ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / مقالات آموزشی / منظور از الگوریتم کبوتری
منظور از الگوریتم کبوتری
منظور از الگوریتم کبوتری

منظور از الگوریتم کبوتری

یکی از مواردی در مورد نظلرت بر روی سایت ها می باشد این است که گوگل با استفاده از الگوریتم های بر فعالیت های سایت ا نظارت می کند. الگوریتم کبوتر گوگل کمتر از یکماه است که از طرف گوگل شناساندن شده است. بیشتر گفتگوها مطرح شده در حال این راه حل به موضوع تماس بومزاد :صفت بومی بین صفحات اینترنتی، خوشه دستگیر مطالب وب و عرضه سریع پیامدها به کاربران می پردازند. گرچه تم مراوده بوم زاد و عواقب جستجوی بوم زاد زمینه ابتكاری ای نیست و مدتهاست که گوگل این طور موضوعی را در نتایج خود بزرگداشت می کند اما زیادترین کاربرد پاسخ کبوتر بر همین شالوده بنا شده است.  در ادامه در مقالات آموزشی در مورد منظور از الگوریتم کبوتری بیشتر صحبت خواهیم کرد.

منظور از الگوریتم کبوتری

الگوریتم کبوتر گوگل افزون بر اینکه بر یافتن عواقب ولایتی و غیربومی بهتر پشتوانه مناسبی دارد، اعتماد افزون مازاد یدكی بر افزایش سرعت بازتاب دهی گوگل به پرس و جوهای کاربران دارد و سرعت پاداش دهی را به معیار متناسب توجهی اضافه داده است. از نکات زیبا سرگرم كننده دیگری که در وضع جنبه جواب وجود دارد می تدارك به پردازش موازی اطلاعات شفاعت کبوترهای مختلف و طبقه دربند سایتهای اینترنتی در قفس های مختلف ایما کرد، با استفاده از این جواب گوگل سایتهای قرین و هم مضمون را به آسودگی شناسایی می کند.

منظور از الگوریتم کبوتری

کبوتر یا Pigeon، الگوریتم جدیدی است که از طرف گوگل نمایش شده است و از آنجایی که بر روی جستجوی محلی متمرکز می شود، هدف آن افاقه تبعات سوال بر پایه موقعیت جغرافیایی کاربر و تجارت او می باشد. تغییراتی که بر بنیان الگوریتم کبوتر نشان دادن می گردد، هم در عواقب جستجوی صفحات وب و هم بر روی جستجو بر بنیاد نقشه گوگل تاثیرگذار خواهد بود و بزودی تماشاگر جابجایی های بسیاری در رتبه بندی صفحات خواهیم بود.

البته باید به این نکته تمثیل نمایش که در حال پرداخته نام محرز و علناً از طرف گوگل حیث این جواب نمایش نشده است و از آنجایی که در گذشته درعوض جهت ارتباطات ولایتی و غیربومی و نزدیک از کبوتران استعمال می کردند، وب مستران نام کبوتر را برای این جواب انتخاب نمودند.هنوز هیچ نام مشخصی از باب این پاسخ جدید از طرف گوگل آشنا كردن نشده و وبمستران نام کبوتر یا Pigen را درعوض جهت آن برگزینی کرده اند. نام راه حل کبوتر به این آیه قدرت و شده است که در نوین کبوترها درعوض جهت روابط محلی و نزدیک استعمال میشدند.اطلاعات چی در سیستم های گوناگونی قرین نقشه گوگل و Google Bussiness به خاطر گزیدن و انتصاب محل شرکت ها و تجارت های رنگین وضع جنبه مصرف اسكان میگیرد و موقعیت جغرافیایی شما برطبق آی پی گزینش میگردد.

منظور از الگوریتم کبوتری

این امکان در موبایل و تبلت ها بیش باریك بین تر انجام میپذیرد . چرا که این Device ها اکثرا دارای GPS درونی می باشد که گوگل با مصرف از آن , مکان موشكاف کاربر را برملا کرده و سپس تبعات را بر پی مکان خاطرنشان متوجه کاربر پیشنهاد می دهد .الگوريتم جديد گوگل ( راه حل کبوتر گوگل ) مانند پنگوئن و پاندا نبوده و يک الگوريتم كشمكش با اسپم نيست، هدف آن افاقه نتايج چیز برحسب موقعيت جغرافيايي کاربر و تجارت ها مي باشد.
هنوز هيچ نام مشخصي براي اين الگوريتم جديد از طرف گوگل معرفي نشده و وبمستران نام کبوتر يا Pigen را براي آن انتخاب کرده اند. نام الگوريتم کبوتر به اين دليل غلبه شده است که در و نو کبوترها براي وابستگی ها محلي و نزديک استعمال ميشدند.گوگل عرض آشكار کرده است که الگوريتم کبوتر استفاده بهتري از توانايي هاي اطلاعاتي گوگل کرده و صدها عامل را در مقیاس بندي نتايج جستجو در نظر خواهد گرفت. به ويژه استعمال از اطلاعاتي دربرگیرنده کلمات مشابه، غلط هاي املايي کاربران، تخمين محل و فاصله از توانايي هاي اين الگوريتم جديد خواهند بود.

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *