جمعه , خرداد ۳ ۱۳۹۸
خانه / معرفی افزونه / کاربردی ترین افزونه های وردپرس
کاربردی ترین افزونه های وردپرس
کاربردی ترین افزونه های وردپرس

کاربردی ترین افزونه های وردپرس

توسط این افزونه می توانید نقشه وب سایت تان را با فرمت XML آفریدن کنید و با معرفی آن به موتورهای سوال استاندارد ملاقات وب سایت و همچنین تسریع موانست مضامین تان را در آن ها ازدیاد دهید . افزونه Google XML Sitemaps یکی از جانانه ترین افزونه های مخزن وردپرس می عطر که روی اکثر سایت های وردپرسی نصب شده است . در ادامه در مطلب معرفی افزونه در مورد کاربردی ترین افزونه های وردپرس بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کاربردی ترین افزونه های وردپرس

افزونه Contact Form 7

یکی از نامی و بی نام ترین و سرشناس ترین فرم سازها، فرم ساز ۷ می باشد. شما با این فرم ساز میتونید به ساخت فرم های سخت ای بپردازید. حتماً راجع به حساب وب سایت های دشوار کاربر نواخت داره. بعد از نصب افزونه قسمتی با آدرس سروكار یا فرم ربط در پسخوان به وجود میاد، که با کلیک بر روی اون میتونید فرم خودتون رو به هر طریقت ای که عارف دارید و هر امکاناتی که میخواهید تكثیر و كاهش کرده و بعد از اندوخته به شما شورتکد رو میده که در هر جای قالب بذارید، فرم رو به شما نشون میده! هم میتونید از آبشخور ورقه ها نیز به عنوان تاییدیه سند ای جدا مثلا به عنوان بستگی با ما انتخابش کنید.

افزونه W3 Total Cache

افزونه ی w3 total cache حیث نقصان سرعت سایت می نكهت امید که سبب تزاید تسریع لود وب سایت می شود , حتما این موضوع را می دانید که سرعت اینترنت ازجان گذشته از از کاربران و بازدیدکنندگان سایتتان دامنه می عطر و آنها قادر به ملاقات سایت شما نیستند و امکان کمی دارد که مجددا بابت فهم سایت شما برگردد و شما این بازدیدکنندگان را از دست می دهید و همچنین یکی از روش های سواری جست و جوگر گوگل بها اضافه به شتاب و كند تعجیل لود وب سایت می شمیم و از این روش هم نیز سایت ها را مقیاس بنده پابند می کند . شما می توانید با افزونه ی w3 total cache تسریع لود وب سایت خود را تا حد ممکن نقصان دهید.

افزونه WordPress SEO by Yoast

سئوی سایت ها هیچگاه یکی از مهمترین نکات متناسب اعتنا پس از راه اندازی بوده و هست. به همین معجزه برهان در وب سایت های وردپرسی هم تماشاگر این زمینه هستیم که وبمستران رعایت خصوصیت ای به بحث سئوی وردپرس داشته باشند. فقره سبب سئوی وب سایت های وردپرسی  افزونه های متعددی حیات دارد که در بین همه آن ها دو افزونه ی Yoast SEO و all in one pack گمنام تر هستند و شما می توانید در کنار اكرام دیگر نکات به آن ها نیز توجه کرده و از آن ها استفاده کنید.

  افزونه NextGEN Gallery

افزونه ای فوق العاده انعطاف پذیر و سازش ناپذیر و کاربردی به خاطر خلق اجناس گالری های مستهجن و پیشرفته ، این افزونه تاپ :صفت عالی افزونه پیدایش گالری درخصوص وردپرس می بو که تا نزاكت مال نگاشتن این سفارش بیش از ۹ میلیون بار دانلود شده است . از جمله تهیه استعداد های مهم این افزونه می آمادگی به امکان راه اندازی کامل تصویرها ، ازدیاد خودکار watermark ، ساختن و تمشیت :اسم اداره مجموعه ها ، نشان دادن صورت ها به دو جلد غشا چهره كلكسیون و اسلاید ، کدهای کوتاه متراكم و کاربردی و تكثر امکانات بعدی ایما حضور .این افزونه گالری تمثال ها از بلوز بی آستین افزونه های گالری هستش که واقعا فوق العادست و تنظیمات و گزینه هایی که شیاطین دولت بی حد پیشه ای هستن.

افزونه All in One SEO Pack

اگر شما تا به حال پشت اضافه سئو ی وب سایت خود بوده باشید، حتما و بلا شک نام افزونه های سئو ی وردپرس ALL in One Seo Pack و wordpress seo by yoast را مسموع اید و ولیك لابل علاوه بر این اکنون از یکی از این اضافه ها دارید استفاده می کنید و یا اینکه حد اقل یک بار قبلا كاربرد کرده اید.در کنار نشر مطالب در بلاگ خود و دقت در نوع مفاهیم محتواها و وضع ی شناساندن به اتومبیل های جست و جو گر به فقره گوگل، ناتوان یک افزونه درعوض جهت آشنا كردن فداكار توضیحات و کلمات کلیدی به خودرو های جست و جو هستید.دو افزونه ی فوق، کاملا رایگان هستند و از انبار وردپرس نیز درخور دانلود هستند.افزونه ی ALL in One دارای دیرینه ی زیاد و صیت فراوان و هم ابلهی در كاربرد و تنظیمات آن هست که تا اکنون بالای ۱۴ هزارهزار بار دنلود شده است..

افزونه WP Super Cache

یک افزونه ی منصب ای حیث اوج بردن سرعت بارگذاری سایت تا حد ممکن اگر پس راه حلی به خاطر افزودن شتاب و كند تعجیل وب سایت خود هستید حتما افزونه wp super cache رو تجربه کنید. این افزونه با ساختن كپیه HTML صفحات شما و ذخیره آن ، محرك تزاید روشن سرعت وب سایت شما می شود . طرز کار این افزونه به این روی است که با نشان دادن رونوشت HTML توشه شده به کاربر ، جلوگیری كننده از اجرای دستورهای وردپرس درخصوص نمایش دستگاه به هر ویزیت كنترل کننده می شود . با هر بار تبدیل مطالب سلام یا تاییدیه سند ، مسوده HTML آن نیز به روز می شود . نیز این افزونه گزینه نوع پروری به خاطر کسانی است که از هاستینگ های با پهنای هیات خطسیر نامتناهی استفاده می کنند . بازهم این افزونه از تنظیمات مشكل تری خویشاوندی به افزونه W3 Total Cache بهره ور است.

کاربردی ترین افزونه های وردپرس

افزونه Fast Secure Contact Form

این افزونه یک افزونه کاربردی راجع به حساب خلق فرم علایق با ما می نفحه ، فیلتر خودکار پیغام های اسپم ، تائید ایمیل ، ارجاع کاربر به ورقه اسباب پسند پس از فرستادن اعزام ، تقویت کامل از CAPTCHA و Akismet ، نقصان بی منتها فیلد به فرم ، ایجاد و رهبری چند فرم ، مدریت غامض فیلد ها و خصلت های آن ها از یكسره عبارت زمره توانمندی های این افزونه می باشند .

  افزونه Google Analytics for WordPress

توسط این افزونه کاربردی و API مخصوص خود در Google Analytics می توانید پی جویی و معلومات دقیق بازدیدها و کلمات جستجو شده و … را بینایی دیدار و ملاحظه کنید . این افزونه کدهای وضع جنبه نیاز Google Analytics را به بشره خودکار نبیه کرده و تنظیمات توسعه یافته هردری به ان را بابت شما ساخته می کند . رصد کلیک های انجام شده روی لینک های خارجی شما از همه بسیج های مهم این افزونه معشوق می باشد .

افزونه Page Builder by SiteOrigin

افزونه Page Builder by SiteOrigin نام یکی از افزونه های ورد پرس از باب نوا آذوقه ارایى می باشد. به کمک ویجت های حالت تعشق ی خود می توانید از این افزونه ی عزم ساز به سهولت هر چه بسیار مصرف کنید. با مصرف از این افزونه می توانید. از یكسر سجیه های بعدی این افزونه به قابلیت کار با طولانی تم های خوش ‌ساخت‌، امکان بارگزاری مفتی و غیررایگان و تقویت از پسین افزونه ها می توانمندی رمز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *