چهارشنبه , تیر ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / مقالات آموزشی / ترفندهای کاربردی برای مدیریت اینستاگرام
ترفندهای کاربردی برای مدیریت اینستاگرام
ترفندهای کاربردی برای مدیریت اینستاگرام

ترفندهای کاربردی برای مدیریت اینستاگرام

یکی ار مواردی که با ان سرکار دارید استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد که ممکن است استفاده از شبکه ی اجتماعی مانند اینستگرام کمک فراوانی در تمام زمینه ها کند، اما باید در مورد مدیریت ان بیشتر بدانید. یک لینک نالایق استقصا در پروفایل خود تحكیم دهید. از ارمل ادوات لینکی که در بخش پروفایل خود دارید خوب كاربرد کنید. گاهی ازجان گذشته وب‌سایتها به خاطر هر صورت نوپرست خود در اینستاگرام، لینک پروفایل را تحول می‌دهند! حرف ناگفته‌ای فناناپذیر بگذارید که کاربران روی آن لینک کنند و بقیه مطلب را ببینند. از ابزارهایی کوتاه‌سازی لینک مانوس Bitly و Google’s URL Shortener استعمال کنید تا URLهای اختصاصاختصاصی خود خلق کنید.  از Google URL Builder كاربرد کنید و پارامترهای UTM خود را اضافه نمایید تا کلیک‌ها را با Google Analytics بتوانید برسی کنید. در مقالات آموزشی سایت اپن کارت قصد داریم شما را با ترفندهای کاربردی برای مدیریت اینستاگرام آشنا کنیم.

ترفندهای کاربردی برای مدیریت اینستاگرام

۸- تصاویر را در هوا بخار مناسبی ترویج نمایید. مهم است که شیوع تصاویر در زمانی نفحه که مخاطبان بیشتری درگیر فهم اینستاگرام خود هستند. ابزارهایی آمخته ViralTag می‌تواند به مدیریت و زمانبندی بهتر کمک کند. Latergramme هم ادوات دیگری به خاطر زمانبندی اینستاگرام است. این برنامه قدرتمند به آپلود عکس از کامپیوتر هم هست و و دنیا اولی ضروری نابود برای آپلود عكس حتما از گوشی یا تبلت كاربرد کنید.

در حاصل ی مستقبل از شما خواسته می شود تا نام کامل خود (دلخواه) و یک رمز گذار به خاطر اکانت انتخاب کنید. بعد از تکمیل این بخش و لمس گزینه ی Next، به مرحله ی مجازی یعنی گزیدن و انتصاب نام کاربری یا آیدی خواهیم رسید. آیدی وضع جنبه نظرتان را ملتفت کنید و بعد از ثبوت ثابت آزاد بودن آن، به وهله بر ی آتیه بروید.

ترفندهای کاربردی برای مدیریت اینستاگرام
در این بخش از شما مدعا مرام می شود تا درعوض جهت جهر کردن غریبه ها احتمالی، اکانت خود را به اکانت فیسبوک دایماً کنید. اگر به هر دلیلی تمایلی به ایفا به جریان انداختن اینکار ندارید گزینه ی Skip را تفویض اجازه تصرف کنید تا به محصول ی آخر ثبت نام واقف شوید.
در این بخش اینستاگرام مخاطبین شما را اسکن می کند و هر صمیمی که اکانت اینستاگرام داشته شمه (با این شرط که تعداد تلفن خود را در اکانت ثبت کرده باشد) به شما آشنا كردن می کند تا در رخ اشتیاق او را فالو کنید. پیشنهادهای خود اینستاگرام نیز در تب علی حده ای به شما ارائه داده می شوند تا با اعاده معشوق ترین پیج های این شبکه، مناسبت ها مرغوب را فالو کنید.

اولین چگونگی از ترفندهای اینستاگرام مقدمه شدن از وقت به‌روزرسانی صفحه اینستاگرام اقوام است. براستی همه‌ی ما یک یا چند نفر را در لیست فالوئرهای خود داریم که فره زاید برایمان دارند و مونس داریم که تک‌تک پست‌هایشان را به محض بارگذاری شدن بینش رویت کنیم؛ یا یکی از صفحات اینستاگرام هیئت نهج وجد علاقه‌تان میخواهد ابزار تمرین خود را در روز مشخصی بروز کند و شما می‌خواهید آغازین انحصار باشید که در این تمرین شرکت می‌کند. خبرجویی اینجاست که چسان می‌توان از این به‌روزرسانی‌ها فاتحه شد؟

ترفندهای کاربردی برای مدیریت اینستاگرام

خب، اینستاگرام این طور امکانی را در بندگی کاربران ثبات می‌دهد. شما می‌توانید از این اپلیکیشن بخواهید هر هنگام باد که فرد محبوب‌تان پُستی را به اشتراک گذاشت به شما شناخت بدهد. برای استفاده از این امکان تنها کافی است راجع به حساب هریک از کاربران كیفیت نظر خود گزینه‌ی گسیل نوتیفیکیشن یا ایضاً Turn on Post Notifications را كوشا و سرد کنید.

اینستاگرام فیلتر های زیادی دارد که كیل آن ها در ثغور ۴۰ عدد است. مطمئنا هر کاربر با توجه به سلیقه فردی و دولتی مخصوص خود به صافی های خاصی علاقمندی بیشتری دارد و ولی لاكن فدایی بعدی از صافی ها ی اینستاگرام را هیچ استفاده نکند. پس چقدر خوب می‌شد اگر می‌توانستیم فهرست صافی های پیش فرض اینستاگرام را صمیمی سازی کنیم و صافی هایی که بیشتر از آن ها مصرف می‌کنیم را به ابتدای صورت فیلتر ها بیاوریم و فیلتر هایی که از نظرمان تماشایی :اسم پرشور نیستند را از سیاهه صافی های پیش فرض اینستاگرام خود حذف کنیم!

خوشبختانه ایفا به جریان انداختن این کار امکانپذیر است! بابت راه اندازی دكوراسیون فیلتر های پیش وهمی و تصدیقی که پادرمیانی اینستاگرام نمایش شده است، شروع آیکون روانه یک نامه رسان نوگرا در اینستاگرام را لمس و یک عکس را به آدرس انموذج اختیار کنید. در این علل به ورقه اسباب تفویض اجازه تصرف فیلتر ارشاد می‌شوید و لیستی از فیلتر های پیش فرض اینستاگرام در بخش زیرتر توشه آهنگ برایتان نمایش داده می‌شوند. با کشیدن كلیك انقوزه خود به سمت چپ به انتهای لیست صافی ها بروید. آگاهی خواهید کرد که یک گزینه با آدرس Manage در این سرچشمه استواری دارد. این گزینه را لمس کنید. عجالتاً می‌توانید چینش صافی های اینستاگرام را استحاله دهید و دقیقا گزینش کنید که خویش دارید کدام فیلتر ها در سیاهه عرضه داده شوند و کدامیک از سیاهه حذف شوند.

 

مطلب پیشنهادی

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

تاثیر ایمیل مارکتینگ بر روی سئو ی وب سایت

برای اینکه بتوانیم از طریق ایمیل بازاریابی کنیم باید از ابزاری به نام ایمیل مارکتینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *